Фільтри для води

Honeywell

Фільтр по брендам
Продуктивність: Все 3 м3/год
Тип корпусу: Все Відкритий Закритий

Фільтри для води Honeywell

Компанія Honeywell має довгу та цікаву історію розвитку. Почалася вона ще далекого 1885 року, тоді вчений під ім'ям Альберт Батс винайшов регулятор і термостат для вугільної печі. Наступного 1886 року, 23 квітня у Міннеаполісі ним було засновано компанію, яка спочатку називалася Butz Thermo-Electric Regulator Co.

Докладніше

Після цього компанія неодноразово змінювала власників і назву. Розширювався асортимент її продукції, патентувалися нові винаходи.

У 1904 році молодим інженером на ім'я Марк Хоневелл (Mark Honeywell) був удосконалений тепловий генератор. Через два роки після цього Марком Хоневеллом було організовано компанію Honeywell Heating Specialty Co. Компанія займалася випуском теплових генераторів, які використовуються для нагрівання води.

У 1927 році компанія Honeywell Heating Specialty Co. злилася зкомпанією Minneapolis Heat Regulator Company і отримала назву Minneapolis-Honeywell Regulator Co.
У наступні роки ця компанія купила кілька фірм, що працюють у галузі автоматики.

З 1934 року, коли Minneapolis-HoneywellRegulatorCo придбала корпорацію Time-O-Stat Controls, розпочався тривалий та успішний процес міжнародного розширення бізнесу Honeywell. В 1963 ім'я компанії було скорочено до Honeywell Inc. Вже у 1972 році компанія мала 25 дочірніх філій та 142 офіси, а також спільні підприємства за межами США у п'яти країнах. А 1993 року відкрилися ще й офіси в Китаї, Омані, Румунії, Абу Дабі та в Україні.

На сьогоднішній день компанія Honeywell – це світовий лідер у галузі розробки та впровадження передових технологій, що використовуються у літакобудуванні, освоєнні космосу та створенні нових матеріалів.

Річний оборот компанії дорівнює 24 мільярдам доларів США. У Honeywell працюють близько 120 000 співробітників, компанія має філії у 95 країнах світу. Сфери діяльності фірми поширюються на технології та обладнання для експлуатації та автоматизації будівель, промислових об'єктів та споруд, на продукцію для авіаційної промисловості, системи для вироблення електроенергії, спеціальну хімічну продукцію, волокно, пластик, електроніку та сучасні матеріали.

Системи автоматизації, вироблені Honeywell, використовуються на 12 із 13 найбільших нафтопереробних заводів. Крім того, обладнання, вироблене цією компанією, встановлено у Великому театрі, Державному Ермітажі, Храмі Христа Спасителя та навіть у Кремлі.

У всьому світі відома висока якість послуг та продукції Honeywell.

Системи очищення води компанії Honeywell використовуються в багатьох країнах. Вони роблять як грубе так і тонке очищення води від механічних домішок, а також захищають пристрої споживання води від стрибків тиску магістралі. Продукція фірми Honeywell – це взірець надійності, ергономічності та уніфікованості.