Сервіс

Монтаж та обслуговування
(048) 794-34-84

Знижки

Знижка 5% на всі групи товарів після реєстрації на сайті Аквадом

Доставка

Доставка кур'єром по м.Одеса.Доставка по Україні

Консультація

Допоможемо вибрати фільтр води для квартири, будинку та виробництва

Фільтри для води

Найкращі пропозиції тижня

Рекомендовані товари

Фільтри очищення води для будинку, квартири. Змінні картриджі та комплекти картриджів для фільтрів води. Фільтри води високої продуктивності для кафе, ресторанів та пекарень.

Наявність чистої води в будинку – це важливий момент у житті людини. З появою систем очищення води ця проблема стала менш відчутною та легко вирішуваною. У нашій компанії представлений великий асортимент продукції, призначеної для очищення води. Ми продаємо продукцію відомих виробників.

Фільтри для води, , що використовуються в побуті, бувають декількох типів.

Перший вид - системи зворотного осмосу. Це багатоступенева система очищення води, де основним фільтруючим елементом є мембрана. Назад осмотична очищення знайшла своє застосування не тільки в промислових, але і в домашніх умовах. Вода очищена зворотним осмосом визнана екологічно чистою.

Другий вид-проточні фільтри.Це система із послідовно з'єднаних колб з фільтруючими картриджами. Проточний фільтр є гарним рішенням для очищення води у міських квартирах.

Наступний вид-фільтри глечика .Фільтр глечик являють собою резервуар з двома відсіками між якими знаходиться картридж. Фільтруючим елементом у фільтрах глечикахнайчастіше є вугільна суміш з адсорбуючими якостями.