Фільтри для води

Brita

Фільтр по брендам
Об'єм глечика: Все 3,1 л 3,5 3,5 л 3,6 л
Індикатор ресурсу: Все Електроний есть Механічний Механический Электронный
Продуктивність: Все 0.2 л/мин 0.2 л/хв 0.3 л/мин 0.3 л/хв 0,4 л/мин 0,4 л/хв

Фільтри для води Brita

Бренд «Бріта» - це саме втілення високої якості та надійності. Навіть деякі побутові фільтри інших відомих виробників використовують картриджі Brita для фільтрації у своїх приладах. Інноваційні розробки компанії мають досить широкий розмах, проте серед усіх інших за попитом та популярністю лідирують фільтри-глечики, успішно впроваджені фірмою на світовий ринок.

Докладніше

Крім того, виробник «Бріта» вже понад тридцять років виготовляє та випускає установки для очищення води, визнані світовими провідними виробниками побутової техніки. Наприклад, торгові марки Pegler, GmbH, Cloer, Breville та Bosch є постійними партнерами Brita. Дані компанії всю свою продукцію ще на початковому рівні оснащують картриджами «Бріта», що вбудовуються, які значно покращують не тільки якісний склад питної води, але також і надають їй приємні ароматичні та смакові властивості.

Сьогодні фільтри для води Brita надходять у продаж і як окремий товар, і як складовий елемент приладів побутового та комерційного призначення. Вони застосовуються в парових установках, посудомийних машинах, торгових автоматах та кава-апаратах. Також компанія випускає пристрої побутового характеру, призначені для фільтрації вологи глекового типу, проточного типу та дозатори.

Фірма «Бріта» була заснована в 1966 Хайнцом Хенкеммером і потім почала передаватися з покоління в покоління, ставши успішним сімейним бізнесом. Сьогодні штат співробітників налічує понад 700 осіб.За минулі десятки років Брита з непримітної підприємницької організації перетворилася на солідну компанію міжнародного рівня. На чолі її управління, як і раніше, стоять представники сімейного роду Хенкемер. На даний момент усім управляє представник другого покоління сім'ї, Маркус Хенкеммер. Головний офіс розташований у Німеччині, у місті Таунусштайні.

Дистриб'юторські представники компанії «Бріта», спільні підприємства, дочірні та партнерські фірми перебувають у п'ятдесяти країнах світу. Не залишилися осторонь такі цивілізовані держави, як Великобританія, Індія, Швеція і, відповідно, Німеччина. Популярність і впізнаваність німецького бренду охоплює п'ять континентів усієї земної кулі. Річний оборот компанії-виробника дорівнює 180 млн євро, що найкраще свідчить про її стабільне становище на світовому ринку.

Фільтрам для очищення води фірми «Бріта» віддають перевагу ті, хто не економить на своєму здоров'ї і цілком довіряє німецькій якості, яка була найвищою вже протягом 45 років. Провідні позиції в галузі оптимізованого водоспоживання вкотре підтверджують надійність обладнання.

Найбільш популярними фільтрами цієї марки серед українських споживачів є глеки для очищення води, які є визнаними лідерами у галузі фільтрації води на ринку побутових систем.