Фільтри для води

Бар'єр

Фільтр по брендам
Модель крана: Все Кран №6
Продуктивність: Все 190 л/добу 378 л/добу
Тип корпусу: Все Закритий
Тип колб: Все Швидкознімання

Фільтри для води Бар'єр

Фільтри для води «Бар'єр» займають одну з лідируючих позицій щодо продажу очисних установок для побутового застосування. Компанія-виробник цих апаратів – «МЕТТЕМ-Технологія» – розпочала своє існування у 1993 році. Цікавим фактом є те, що фільтри глечика типу марки «Бар'єр» виробляються на ракетно-космічному комплексі «Енергія».

Докладніше


Практично з перших років появи на ринку пристроїв для очищення фільтри «Бар'єр» продемонстрували свою високу планку якості, що дало можливість компанії «МЕТТЕМ-Технології» вже в 1995 році налагодити виробничий цикл очисних глеків на ракетно-космічному комплексі «Енергія» у місті Корольов. Московської області. Регулярне виробництво, а також визнання споживачів, призвело в 2000 році до виходу компанії на європейський ринок. Завдяки цьому фільтри для води «Бар'єр» здобули популярність у таких країнах, як Франція, Литва, Латвія, Сербія, Білорусія, Україна, Молдова та Монголія.

У 2004 року виробник «Бар'єра» тримав під контролем вже практично 40% ринку установок для очищення води. У той же час було запущено дві лінії з автоматизованого виробництва змінних касет. Ці елементи досі немає жодних аналогів біля Російської Федерації. Тільки «Бар'єр» надає своїм споживачам чотири різновиди змінних касет для водопровідної води з відмінними типами забруднення.

На даний момент компанія володіє виробництвом, що включає повний цикл, і своєю власною науково-дослідною лабораторією, в якій працюють вчені.Інженерно-конструкторський відділ фірми тісно співпрацює з провідними європейськими дизайн-бюро, що дає можливість систематично оновлювати модельний ряд фільтрів глекового типу приблизно раз на 2 роки.

Високоякісні матеріали, що використовуються у виробництві пристроїв для очищення води марки «Бар'єр», а також досить жорсткий контроль тестування на кожній стадії виготовлення дозволяє компанії гарантувати високу якість своєї продукції. Фільтри цієї марки очищають воду від найпоширеніших забруднювачів — як тих, що спочатку утримуються у воді, так і штучно привнесених до неї завдяки людській діяльності. Основними забруднювачами російської та української води є: неорганічне залізо, феноли, хлор та хлорорганічні сполуки, пестициди, поверхнево-активні речовини та інші. Фільтри «Бар'єр» гарантовано зроблять будь-яку воду ідеально чистою та корисною для вживання.