Фільтри для води

Необхідність встановлення фільтра механічного очищення води у квартирі нового будинку

2018-05-07

І так ви в'їхали до нового будинку, до нової квартири. Звичайно, ви встановите побутову техніку: бойлер, душову кабінку або ванну, посудомийну машину, пральну машину і так далі. Але не багато хто знає, що в нових будинках проблема механічного забруднення води стоїть набагато гостріше ніж у втомленому водопроводі.

Все це пояснюється новим і не обкатаним трубопроводом – у процесі будівництва та його монтажу в труби потрапляє багато бруду, піску, стружки та інших нерозчинних у воді речей. Будь-яке з цих забруднень може значно знизити термін служби вашої техніки, а в окремих випадках і зовсім вивести її з ладу. У випадку металевих труб може значний час йти вода рудого кольору – це іржа.

У будь-якому випадку ви робитимете якийсь ремонт, то чому б себе не убезпечити від таких неприємностей. Тим більше, що встановлення механічного фільтра в квартиру не вимагатиме від вас особливих капіталовкладень.

1 варіант. Якщо ви обмежені у просторі, встановіть сітчастий магістральний фільтр. У такому фільтрі міняти картридж не доведеться, і він займає мінімальний простір. Наприклад серія фільтрів Honeywell, BWT, Гейзер хіт. До речі, у фільтрів такого роду є моделі з вбудованим редуктором тиску, що дозволить захистити техніку від гідро ударів.

2 варіант. Встановлюємо колбовий фільтр з поліпропіленовим картриджем, а якщо ви помітили руді потіки на сантехніці, то варто додатково встановити колбу з картриджем. Для квартири цілком вистачить корпусу розміру 10BB та картриджа з класом очищення 10-50 мікрон. Наприклад, два корпуси Гейзер 10BB і два картриджі: Гейзер Fe mix та PP 10BB.

Коментарі

Поки що немає коментарів

Написати коментар