Фільтри для води

Фільтри глечикового типу

2017-08-17

Людиною придумано безліч різних способів очищення води, найпростішим і найдоступнішим з яких є фільтрація. Домашні фільтри для очищення води недорогі та прості у використанні. І найпростішим чином серед них є фільтри глечикового типу.

Фільтри глекового типу можна зустріти на кухні у багатьох людей. Причина популярності таких фільтрів є очевидною. Вони, як правило, недорого стоять, вони прості в експлуатації, і, найголовніше – вони досить ефективні та гідно справляються зі своїм завданням – очищенням води. Зовні такі апарати схожі на електричні чайники. Стандартний фільтр такого типу є, власне, глечиком, в який зливається відфільтрована вода.

Зверху на глечику розташовується резервуар для не відфільтрованої води. А між цими двома судинами вмонтовано спеціальний фільтр, який і є безпосереднім інструментом очищення води. Принцип дії фільтра глечика так само простий, як і його пристрої. Вода наливається у верхній резервуар. Звідти, підкоряючись законам фізики, вона починає просочуватися в змінну касету фільтра. Проходячи через цю касету, вода позбавляється домішок, і потрапляє в нижній резервуар - очищена і готова до вживання.

Фильтр кувшинного типа

Дуже важливо сказати кілька слів про картриджі, що використовуються у фільтрах глекового типу. Основним елементом, що діє, в таких картриджах є активоване вугілля. На ньому і лежить основна турбота з очищення води від важких металів, бактерій та іншої зайвої маси, вживати яку нам зовсім не потрібно. Також сьогодні майже всі виробники додають у свої картриджі іонообмінну смолу - вона необхідна для того, щоб пом'якшити воду. Як правило, страви, приготовані на воді, що пройшла через фільтри з іонообмінною смолою, значно смачніша. Нерідким гостем у картриджах є і срібло, відоме своїми властивостями, що знезаражують.

При придбанні картриджів для фільтра типу глечика, уважно поставтеся до вибору виробника. Справа в тому, що різні виробника додають у свої картриджі різні «інгредієнти». Так, наприклад, в одних у картриджах використовується спеціальна іонообмінна смола, завдяки якій вода збагачується іонами водню. А інші використовують спеціальні префільтри, які запобігають попаданню в питну воду крупинок піску та іржі. Так само, останнім часом стало «модним» додавати у фільтри йод і фтор, які служать для знезараження води та захисту зубів.

Вибираючи подібні картриджі, врахуйте, що «не всі йогурти однаково корисні» - може виявитися, що збагачена іонами водню вода припаде вам не до смаку, а від надмірної кількості йоду і фтору у воді, що вживається, можуть статися і шлункові розлади.Тому, перш ніж придбати картридж для фільтра глечика, уважно прочитайте документи, якими картридж супроводжується. У таких документах відображені не тільки основні елементи фільтру, що діють, але й результати очищення води від різних домішок і забруднень. Рекомендуємо, так само ознайомитися з відгуками тих людей, які вже користувалися тими чи іншими картриджами - табличні дані, як правило, приблизно однакові, а насправді результати фільтрації можуть бути дуже далекі не тільки від ідеалу, але і від скромних надій.

На завершення хочеться відзначити, що хоча фільтри глечика поступаються за якістю і продуктивністю фільтрації іншим системам для фільтрації води, вони можуть послужити хорошим доповненням до них, а також можуть бути корисні через свою мобільність - якщо ви часто переїжджаєте або любите відпочивати.

Коментарі

Поки що немає коментарів

Написати коментар