Гейзер Дисраптор картридж

Вугільні, Картридж Гейзер Дисраптор

Гейзер Дисраптор  картридж
ціна на фільтр Гейзер Дисраптор картридж
1 619 грн

Доставка по Україні здійснюється протягом 24 годин поштовою службою. При замовленні більше 4500 грн. - Доставка за рахунок магазину.

Оплата при отриманні товару здійснюється готівкою або на картку Приватбанку.

Виконуємо гарантійні зобов'язання. Обмін або повернення товару протягом 14 днів!

Опис Гейзер Дисраптор картридж

Картридж для кондиціювання та знезараження води. Новітня технологія і американських вчених. Встановлюється у корпуси формату 10 SL. Входить до складу стаціонарних питних систем для очищення води

Матеріал картриджа виготовлений із волокон оксиду наноалюмінію з напиленням порошкоподібного активованого вугілля. Розроблено фахівцями компаній «Гейзер» та Ahlstrom (США) як новітню технологію забезпечення безпеки питної води. Матеріал сертифікований відповідно до National Sanitation Foundation (NSF) Standard 42 для контактів з водою, а також сертифікований United States Pharmacopia (USP) Class VI для використання при ендотоксичному забрудненні. Пройшов випробування на зниження ендотоксинів та випробування на зниження вмісту патогенних мікроорганізмів – вірусів, бактерій та цист, гумінових сполук. Має сертифікат NSF Standard 53 і 61. Процес знезараження в картриджі заснований на явищі електроадсорбції - здатності матеріалу утримувати віруси та бактерії, що мають протилежний матеріалу електричний заряд. Ідеальне використання картриджа «Дисраптор» у системах з картриджами на основі матеріалу «Арагон», що має протилежний «Дісраптору» еектричний заряд. У цьому випадку незалежно від отриманих бактеріологічних забруднень вода після фільтрації буде повністю безпечна. Картридж може бути встановлений замість будь-яких вугільних картриджів у стаціонарних питних системах, що мають формат 10SL.

Тех. Характеристики: Гейзер Дисраптор картридж

  • Гейзер
  • Проточних
  • 10 SL
  • 0,1 мкр
  • 10000
  • Вуглецеве волокно
  • від +4 до +40°C

Гейзер Дисраптор картридж: відгуки

Поки що немає коментарів

Залишити відгук про Гейзер Дисраптор картриджІнструкції:

0