Каталог фільтрів ГоловнаМагістральні фільтри для водиКорпуси та колби для фільтрівPallas → Колба 10 дюймів slim синя (2 кільця) підключення 3/4' (комплект) Organic

Колба 10 дюймів slim синя (2 кільця) підключення 3/4' (комплект) Organic

Корпуси та колби для фільтрів

ціна на фільтр Колба 10 дюймів slim синя (2 кільця) підключення 3/4' (комплект) Organic
576 грн

Доставка по Україні здійснюється протягом 24 годин поштовою службою. При замовленні більше 4500 грн. - Доставка за рахунок магазину.

Оплата при отриманні товару здійснюється готівкою або на картку Приватбанку.

Виконуємо гарантійні зобов'язання. Обмін або повернення товару протягом 14 днів!

Опис Колба 10 дюймів slim синя (2 кільця) підключення 3/4' (комплект) Organic

Колба 10 дюймів slim Organic є змінним корпусом для побутових фільтрів і систем зворотного осмосу. Виготовлена із міцного пластику синього кольору. Сині колби застосовуються як другий та/або третій ступені фільтрації для вугільних картриджів або пом'якшення. На картриджах такого типу з обох боків встановлені ущільнюючі кільця. При установці в колбу картридж фіксується зверху та знизу. Має компактність, надійність, довговічність і стійкість до перепадів магістрального тиску. Складається з 2-х основних частин: чорна кришка з пластиковим різьбленням 3/4 дюйма, синя колба з двома кільцями ущільнювачів. Передбачена для великого спектра картриджів.
Фільтр колба Slim 10 Organic працює за таким принципом: вода під тиском надходить у корпус колби, проходить через картридж та очищена рухається на наступний ступінь фільтрації або назовні фільтра. Термін експлуатації картриджа залежить від ступеня забруднення та кількості відфільтрованої води. У будь-якого картриджа, незалежно від його типу, є певний ресурс, після вироблення якого необхідно зробити заміну. Відкрутіть колбу за допомогою ключа, витягніть старий картридж та промийте колбу водою. Вставте новий картридж, прикрутіть корпус до кришки до упору.
Комплектація:- 2 кільця;- Металевий кронштейн;- Ключ для колби.

Колба 10 дюймів slim синя (2 кільця) підключення 3/4' (комплект) Organic: відгуки

Поки що немає коментарів

Залишити відгук про Колба 10 дюймів slim синя (2 кільця) підключення 3/4' (комплект) OrganicІнструкції:

0