BWT MULTIPUR 100 M

Фільтри механічного очищення

Немає в наявності

Доставка по Україні здійснюється протягом 24 годин поштовою службою. При замовленні більше 4500 грн. - Доставка за рахунок магазину.

Оплата при отриманні товару здійснюється готівкою або на картку Приватбанку.

Виконуємо гарантійні зобов'язання. Обмін або повернення товару протягом 14 днів!

Опис BWT MULTIPUR 100 M

Застосування
Фільтри механічного очищення Multipur використовуються для фільтрації питної та технічної води, захищаючи водопровідну мережу та приєднану арматуру, обладнання, машини, резервуари, котли та виробничі приміщення від несправностей та корозійних пошкоджень, спричинених сторонніми частинками.

Фільтри також можуть бути використані для очищення води зі свердловини, технологічного процесу, подачі в котел, охолодження та кондиціювання повітря.

Принцип роботи
У фільтрі Multipur 100 М неочищена вода проходить через фільтруючий елемент із нержавіючої сталі. Таким чином, сторонні частинки >100 мкм затримуютьсяі. Залежно від їх розміру та ваги ці частинки або потрапляють прямо в нижню частину корпусу фільтра, або прилипають до елемента, що фільтрує.

Під час зворотного промивання відкривається ущільнення на виході води, що промиває. Сегменти всмоктуючого кільця елемента зворотного промивання переміщуються знизу вгору і знову по всій поверхні фільтра і, таким чином, очищають фільтрувальну тканину шляхом всмоктування чистою водою з надзвичайно високою швидкістю потоку.

Зворотне промивання здійснюється поворотом маховика до упору та назад.

Тех. Характеристики: BWT MULTIPUR 100 M

  • BWT
  • EU
  • 40 м3/год
  • DN100
  • 12 місяців
  • 40 С

BWT MULTIPUR 100 M: відгуки

Поки що немає коментарів

Залишити відгук про BWT MULTIPUR 100 MІнструкції:

0