Бар'єр "Жорсткість"(х3) картридж

Картриджі для фільтрів глечиків

ціна на фільтр Бар'єр "Жорсткість"(х3) картридж
510 грн

Доставка по Україні здійснюється протягом 24 годин поштовою службою. При замовленні більше 4500 грн. - Доставка за рахунок магазину.

Оплата при отриманні товару здійснюється готівкою або на картку Приватбанку.

Виконуємо гарантійні зобов'язання. Обмін або повернення товару протягом 14 днів!

Опис Бар'єр "Жорсткість"(х3) картридж

Змінна касета для фільтрів глеків Бар'єр Жорсткість очищає водопровідну воду від небажаних домішок: від хлору, хлороформу, важких металів, заліза, пестицидів, нафтопродуктів, очищає від нерозчинних домішок, фармацевтичних препаратів. Посилене очищення води з підвищеним вмістом солей жорсткості. Картридж бар'єр Жорсткість підходить до всіх глеків Бар'єр!

Ефективність очищення в касеті Бар'єр Жорсткість: хлор вільний та активний – 100%; фенол, бензол – 100%; ліндан – 95-99%; ДДТ - 97-99% Швидкість фільтрації картриджа Бар'єр 6: 250-300 мл/хв Ресурс змінної касети: 350 літрів (ресурс може змінюватись в залежності від якості вихідної води)

Фільтр Бар'єр Жорсткість включає в свій склад: іонообмінну смолу, ефективно знижує вміст іонів кальцію та магнію у воді, кокосове активоване вугілля, оброблене сріблом

При заміні модулів у фільтрах глечиках Бар'єр варто керуватися наступним графіком: 1-2 особи - не рідше ніж через 60 днів. Від трьох осіб і більше – не рідше одного разу на місяць.

Тех. Характеристики: Бар'єр "Жорсткість"(х3) картридж

  • Бар'єр
  • Україна
  • Глечики Бар'єр
  • Жорстка
  • 350
  • від +4 до +35°C
  • Забирає з води солі жорсткості

Бар'єр "Жорсткість"(х3) картридж: відгуки

Поки що немає коментарів

Залишити відгук про Бар'єр "Жорсткість"(х3) картриджІнструкції:

0