Каталог фільтрів ГоловнаКартриджі для фільтрівМембрани для осмосуAquafilter → Aquafilter TLCHF-2T мембрана ультрафільтраційна

Aquafilter TLCHF-2T мембрана ультрафільтраційна

Мембрани для осмосу

ціна на фільтр Aquafilter TLCHF-2T мембрана ультрафільтраційна
999 грн

Доставка по Україні здійснюється протягом 24 годин поштовою службою. При замовленні більше 4500 грн. - Доставка за рахунок магазину.

Оплата при отриманні товару здійснюється готівкою або на картку Приватбанку.

Виконуємо гарантійні зобов'язання. Обмін або повернення товару протягом 14 днів!

Опис Aquafilter TLCHF-2T мембрана ультрафільтраційна

Картридж Aquafilter TLCHF-2T - капілярна мембрана у прозорому пластмасовому корпусі з різьбовим з'єднанням. Діаметром доби ультрафільтраційної мембрани зменшується від зовнішньої сторони усередину - це дозволяє затримувати великі частинки на зовнішній стороні мембрани, а дрібніші - внутрішньою частиною капіляра.

Діаметр капілярів в ультрафільтраційній мембрані TLCHF-2T дорівнює 0,02 мікрона, що дозволяє проводити ефективне очищення води від цілого спектра забруднень, при цьому мінеральний склад води, що очищається, залишається незмінним.

Ультафільтраційна мембрана складається з набору трубочок (капілярів) діаметром 04-10 мм. У стінках трубочок розташовані отвори, діаметр яких збільшується від внутрішньої стінки капіляра до зовнішньої.

Капілярна мембрана Aquafilter TLCHF-2T може бути альтернативою мембранам зворотного осмосу, оскільки вимагає скидання в каналізацію і має більшу продуктивність, але вона не впливає на солевміст і не очисти воду від частинок менше 0,02 мкм.

Ресурс картриджа: до 5000 літрів (середній термін заміни 6-12 місяців).

Дану мембрану не рекомендуємо застосовувати для фільтрації води невідомого мікробіологічного складу джерелом, якою може бути річка, озеро, ставок, водоймище.

Тех. Характеристики: Aquafilter TLCHF-2T мембрана ультрафільтраційна

  • Aquafilter
  • Польща
  • Зворотний осмос
  • 0,2 мкр
  • 5000
  • УФ-мембрана
  • від +4 до +40°C
  • Захист від бактерій та вірусів

Aquafilter TLCHF-2T мембрана ультрафільтраційна: відгуки

Поки що немає коментарів

Залишити відгук про Aquafilter TLCHF-2T мембрана ультрафільтраційнаІнструкції:

0