Каталог фільтрів ГоловнаКомплекти для проточних фільтрівАквафор → Аквафор В510-03-04-07 комплект картриджів

Аквафор В510-03-04-07 комплект картриджів

Комплекти для проточних фільтрів, Комплект фільтрів Аквафор В510-03-04-07

Аквафор В510-03-04-07 комплект картриджів
ціна на фільтр Аквафор В510-03-04-07 комплект картриджів
1 924 грн

Доставка по Україні здійснюється протягом 24 годин поштовою службою. При замовленні більше 4500 грн. - Доставка за рахунок магазину.

Оплата при отриманні товару здійснюється готівкою або на картку Приватбанку.

Виконуємо гарантійні зобов'язання. Обмін або повернення товару протягом 14 днів!

Опис Аквафор В510-03-04-07 комплект картриджів

Склад комплекту Аквафор В510-03-04-07:

1 ступінь. Картридж АКВАФОР B510-03 з активованого пресованого кокосового вугілля з додаванням Аквалена. Первинне механічне та сорбційне очищення, знезараження. Виготовлений за технологією "карбонблок" із активованого пресованого (брикетованого) кокосового вугілля високої щільності (10 мкм). Даний картридж здійснює попереднє очищення води від механічних (пісок, мул, іржа, глина, окалина, інші зважені частинки) та органічних домішок, важких металів, активного хлору. Завдяки збільшеному вмісту АКВАЛЕНА має підвищену брудоємність та ефективно видаляє колоїдне та розчинене залізо. Містить срібло в активній формі іонної Ag+. Кінцевий ресурс і ступінь очищення будь-якого фільтруючого елемента безпосередньо залежать від якості вхідної води, що очищається.
2 ступінь. Картридж АКВАФОР B510-04 з іонообмінною смолою харчового типу. Пом'якшення води (видалення солей жорсткості Ca2+ та Mg2+). Складається з висококласної катіонообмінної смоли в натрієвій формі (Na+) та вставок поліпропілену щільністю 5 мікрон знизу та вгорі корпусу. Пом'якшувальний картридж АКВАФОР B510-04 має розбірний корпус (червона кришка внизу з різьбленням), що дозволяє проводити регенерацію або повну заміну іонообмінної смоли. У цьому фільтруючому елементі використаний гранулят високої якості – він харчовий та антиалергенний. Смола забезпечує процес іонообміну, здійснюючи заміну солей магнію Mg2+ та кальцію Ca2+ на іони нешкідливого натрію Na+. Завдяки такому наповнювачу, в очищеній воді не залишається солей жорсткості, за рахунок чого не утворюються білі пластівці та поверхнева плівка після її кип'ятіння, запобігається утворенню білого осаду та нальоту на нагрівальних приладах, посуді тощо.

3 ступінь. Картридж АКВАФОР B510-07 з активованого пресованого кокосового вугілля з додаванням Аквалена. Фінішне сорбційне доочищення, коригування смаку та запаху, знезараження. Виготовлений за технологією "карбонблок" (пресований) і є надщільним мікропористим фільтруючим середовищем (1 мкм) з мікродисперсного активованого кокосового вугілля. Ефективно та повністю усуває навіть мікрокількості залишкових концентрацій хлору, органічних сполук, розчиненого заліза, важких металів. Доочищує від нерозчинних механічних домішок розміром понад 0,8 мікрона. Здійснює кондиціювання води, коригуючи смак та запах. Наявність добавок унікального матеріалу Аквален із наночастинками кластерного мікрокристалічного срібла NanoAg+ у модулі призводить до бактеріостатичного ефекту. Таким чином, відбувається етап фінішної доочищення: з води видаляються залишкові шкідливі речовини, частинки фільтроматеріалу і всі механічні домішки. Виконується процес кондиціювання води, після чого її можна вживати в питних та харчових цілях. Кінцевий ресурс і ступінь очищення будь-якого фільтруючого елемента безпосередньо залежать від якості вхідної води, що очищається.

Тех. Характеристики: Аквафор В510-03-04-07 комплект картриджів

  • Аквафор
  • 2°С...45°С

Аквафор В510-03-04-07 комплект картриджів: відгуки

Поки що немає коментарів

Залишити відгук про Аквафор В510-03-04-07 комплект картриджівІнструкції:

0