Фільтри для води

Проточні Фільтри

2018-09-17

Для очищення води в умовах міської квартири ідеально підійдуть проточні фільтри для питної води. Вони монтуються безпосередньо під кухонну мийку та не займають багато місця на Вашій кухні. За допомогою окремого крана для чистої води, врізаного у Вашу мийку, можна отримати ідеально чисту та корисну для пиття воду. Сьогодні проточні фільтри для води обладнані мікропористою мембраною і здатні затримувати навіть найменші забруднення. Це і важкі метали, і хлор із його сполуками, і солі жорсткості. Крім того, вони усувають неприємний запах і каламутність, надають воді чистоти, покращують її смак.

Сучасний проточний фільтр очищає воду зі швидкістю понад 2 л/хв, у результаті створюється достатній обсяг чистої питної води для користування. Якщо Ви вирішите купити проточний фільтр для води, Ви повинні будете вибирати серед кількох десятків виробників, серед яких такі відомі бренди, як Гейзер та Аквафор, Гейзер і Бар'єр, Нова вода та Fito Filter, Джерельна вода та Silver Line, Aqualine та Raifil, і багато інших. Зазвичай сучасний проточний фільтр для питної води є системою з 3-х колб, що здійснюють три ступені водоочищення:

1. Механічна очистка, під час якої вода очищається від великих нерозчинних частинок, продовжуючи цим термін служби елементів очищення води на наступних щаблях.

2. Сорбційне очищення, під час якого видаляються важкі метали, хлор та хлорорганіка.

3. Фінішне очищення та кондиціювання води, в результаті чого вода набуває приємного смаку, з неї видаляються запах і каламутність. Змінні модулі слід замінювати регулярно, не рідше ніж раз на півроку. Перший картридж, для грубої механічної очистки, розумно змінювати і ще частіше, раз на 2-3 місяці. Добре, що він коштує недорого.

Проточний фільтр для води може мати стильний і сучасний дизайн і необов'язково розташовуватися під мийкою. Такими є новітні моделі проточних фільтрів від торгової марки Нова вода, їх блоки можуть бути встановлені в будь-якій точці кухні, прикрашаючи її. Велике значення у проточних фільтрах для води приділяється легкості та їх встановлення та зміни знімних картриджів. Всі ці маніпуляції можна проводити самостійно, без виклику фахівця додому. Як очищувальне середовище в цих видах фільтрів використовується активоване вугілля, як гранульоване, так і спресоване.

Проточні фільтри рекомендується встановлювати одразу після магістрального фільтра на вході до водопровідної системи будинку чи квартири. В цьому випадку якість роботи проточного фільтра для води буде набагато кращою. Проточні фільтри для води зазвичай порівнюють із фільтрами глечиками та зворотньоосмотичними фільтрами для води. Від перших їх відрізняє більш ретельний ступінь фільтрації та вища швидкість виведення чистої води, від других – відсутність накопичувального бака. Так як проточні фільтри сьогодні випускаються в найширшому ціновому діапазоні, не важко вибрати саме ту модель, яка Вам найбільше підходить.

Системи проточних фільтрів для води можуть містити дві або три колби з картриджами, що фільтрують, тому зовні такий фільтр цілком нагадує фільтр зворотного осмосу (за винятком накопичувального бака для чистої води). Кількість колб з картриджами може бути і більше трьох, якщо у фільтрі запрограмована функція мінералізації та кондиціювання води. Корпуси цих проточних фільтрів мають уніфіковані розміри (10 SL, 20 SL, 10 BB. 20 BB), що дозволяє розширювати вибір змінних картриджів. Проточні фільтри від компанії Гейзер передбачають навіть захист від бактерій та вірусів. Їхні картриджі використовують нано-технології, сертифіковані в США.

Принцип роботи проточного фільтра простий: на відміну від фільтра глека, у проточному фільтрі вода подається на елемент під тиском. На відміну від зворотноосмотичного фільтра, всі домішки, які картриджі видалили з води, осідають прямо на картриджі, а не зливаються в дренаж. Саме тому картриджі у цих фільтрах потрібно міняти набагато частіше, ніж у фільтрах зворотного осмосу.

Схема очищення води в проточних фільтрах багатоступінчаста: спочатку видаляються більші забруднення, потім дрібніші. Вода після проточного фільтра непридатна для пиття без кип'ятіння, так як час, який вода витратила на протікання крізь очисні модулі, зовсім недостатньо.

Схема очищення води в проточних фільтрах багатоступінчаста: спочатку видаляються більші забруднення, потім дрібніші. Вода після проточного фільтра непридатна для пиття без кип'ятіння, тому що час, який вода витратила на протікання крізь очисні модулі, зовсім недостатньо для 100% очищення від усіх шкідливих мікробів та бактерій. Проточний фільтр забезпечує досить швидкісну очистку води: приблизно до 2 літрів на хвилину.

Коментарі

Поки що немає коментарів

Написати коментар