Фільтри для води

Мембранні фільтри для води

2020-07-06

Вода – досить складний елемент. З одного боку, вона проста, тому що має звичайну хімічну формулу. З іншого ж боку, вода має просто аномальні властивості, які розкриваються з кожним роком все більше. Разом із відкриттями нових властивостей води удосконалюються й очисні установки для неї. Наприклад, останнім часом серед широкого спектра досить ефективними були визнані мембранні фільтри для води. Їх принцип роботи запозичений у самої природи.

Як відомо, кожна окрема клітина організму людини дбайливо оточена біологічною мембраною, якою до неї потрапляють мікроелементи, розчинені у питній воді. Таким чином, мембрана виступає у ролі фільтруючого матеріалу. Чим чистіше і якісніше клітина буде харчуватися, тим здоровішою буде сама людина. Подібно до дії клітинної мембрани засновані і фільтри для мембранної води. Найголовнішим спусковим механізмом цих пристроїв є трекова мембрана, яку виготовляють з лавсану або будь-якого іншого полімеру. Фільтруюча плівка обробляється досить великим потоком високоенергетичних іонів криптону – інертного одноатомного газу, який не має кольору, запаху та смаку. Для досягнення більшого ефекту частоти іонів прискорює циклічний прилад – циклотрон. У ході цього процесу задається така енергія іонів, щоб вони пробивали наскрізь плівку, але в матеріалі при цьому не утворилося випромінювання.

Це лише мала дещиця їх створення, тому можна сміливо стверджувати, що в мембранні фільтри для води впроваджений воістину величезний потенціал і з наукової, і з технічної точки зору.Проте наука продовжує розвиватися й надалі. Тому буде не дивно, якщо через рік чи два з'являться ще більш удосконалені фільтри, засновані на нових, вперше відкритих, структурних властивостях води.
Вода не перестає дивувати нас своїми прихованими можливостями. Кожен окремий елемент водної структури існує відносно недовго. Проте саме кластер (самостійна одиниця, що з кількох однорідних елементів) є визначальним чинником незвичайних властивостей води. Якщо порівняти кластери металу і води, можна виявити такі відмінності: металевим елементам властива стабільна структура, а елементи води навіть за мінусової температурі залишаються рідкими і легко видозмінюються.

Молекула води – це своєрідна диполь, навколо якої постійно виникає електричне поле. Наприклад, у літрі води заряд великої кількості молекул одна одну врівноважує, а електричне поле взагалі зникне. Але скільки саме потрібне молекул води для виникнення рівноваги? І чи мають полярність кластери води? Відповідь на це питання було отримано завдяки експерименту, проведеному під

Коментарі

Поки що немає коментарів

Написати коментар