Каталог фильтров ГлавнаяКартриджи для фильтров Засыпки для фильтров водыPallas → Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X3 (15 л/мішок)

Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X3 (15 л/мішок)

Засыпки для фильтров воды, Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X3 (15 л/мішок)

цена на фильтр Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X3 (15 л/мішок)
272 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X3 (15 л/мішок)

FILTRONS X3 – мультимедійний іонообмінний матеріал  комплексної дії, що під час роботи одночасно видаляє високі вмісти іонів солей жорсткості та нітратів.FILTRONS X3 – складається з чотирьох, спеціально підібраних компонентів різного спектру дії.Під час роботи FILTRONS X3 компоненти «розшаровуються», залежно від насипної ваги і густини іонного матеріалу, і виконують кожен свою функцію.Для виробництва FILTRONS X3 використовуються іонообмінні матеріали виключно для виробництва країн ЄС.
Багатокомпонентний шар, що фільтрує, FILTRONS X3 складається з ряду іонообмінних матеріалів і призначений для систем іонного обміну з протиточним циклом регенерації.
Використання FILTRONS X3 в установках іонного обміну дозволяє на 50% зменшити кількість стоків, а також скоротити витрати реагентів (таблетована сіль NaCl) для регенерації вдвічі, порівняно з «прямотоком».
Регенерація в «протитоку» проводиться приблизно вдвічі швидше, ніж у «прямотоці», і забезпечує вищі показники якості обробленої води.

Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X3 (15 л/мішок): отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X3 (15 л/мішок)Инструкции:

0