Каталог фильтров ГлавнаяКартриджи для фильтров Засыпки для фильтров водыPallas → Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X2 (12 л/мішок)

Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X2 (12 л/мішок)

Засыпки для фильтров воды

цена на фильтр Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X2 (12 л/мішок)
4 128 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X2 (12 л/мішок)

FILTRONS X2 – мультимедійний іонообмінний матеріал комплексної дії, що під час роботи одночасно знижує каламутність, кольоровість, окислюваність, видаляє іони заліза, марганцю, а також іони солей жорсткості.FILTRONS X2 – складається із шести, спеціально підібраних, компонентів різного спектру дії.Під час роботи FILTRONS X2 компоненти «розшаровуються», залежно від насипної ваги та щільності іонного матеріалу, і виконують кожен свою функцію.Для виробництва FILTRONS X2 використовуються іонообмінні матеріали виключно виробництва країн ЄС та США.
Багатокомпонентний шар, що фільтрує, FILTRONS X2 складається з ряду іонообмінних матеріалів і призначений для систем іонного обміну комплексної дії.FILTRONS X2 ефективно бореться з 6 основними компонентами, які забруднюють воду, це: каламутність, кольоровість, окислюваність, іони заліза та марганцю, а також іони солей жорсткості.FILTRONS X2 рекомендований для очищення господарсько-побутових вод, а також вод для комерційних та промислових цілей. Спроможний очистити воду із 80% джерел водопостачання України.

Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X2 (12 л/мішок): отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X2 (12 л/мішок)Инструкции:

0