Каталог фильтров ГлавнаяКартриджи для фильтров Засыпки для фильтров водыPallas → Завантаження фільтруюче Pure Resin PMB 101-2(25л/мішок)

Завантаження фільтруюче Pure Resin PMB 101-2(25л/мішок)

Засыпки для фильтров воды

цена на фильтр Завантаження фільтруюче Pure Resin PMB 101-2(25л/мішок)
506 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Завантаження фільтруюче Pure Resin PMB 101-2(25л/мішок)

Смола для змішаних куль PURE RESIN PMB 101-2 високоякісне фільтрує завантаження демінералізації Pure Resin PMB101-2, для усунення з води мінеральних солей. Демінералізація води – важливий етап підготовки води для промислових цілей.
Смоли Pure Resin PMB101-2 забезпечують високу ефективність демінералізації, у таких процесах, як очищення конденсату, глибоке очищення промивних вод у виробництві напівпровідників, обробка рідких відходів атомних енергетичних установок, а також у багатьох інших областях, де посилюються вимоги до якості води. Поєднання в одному апараті катіоніту та аніоніту дозволяє досягати високого ступеня очищення: з води за один прохід витягуються майже всі іони, що знаходяться в розчині.
Даний тип смоли (катіони - 40%, аніони - 60%) відрізняється підвищеною брудоємністю. Таким чином збільшується фільтроцикл, а це пряма економія води для промивання і таблетованої солі для регенерації, у тому числі...
Смола для демінералізації води Pure Resin PMB 101-2. У процесі промислової водопідготовки дуже важливо забезпечити процес демінералізації води. Pure Resin PMB 101-2 смола для демінералізації води виконає поставлене завдання якнайкраще. Фільтруюче завантаження відрізняється високою якістю і забезпечує глибоке очищення води. Особливо актуальне застосування завантаження на виробництвах, де до характеристик води, що використовується, пред'являються високі вимоги.
Характеристики та переваги смоли. Pure Resin PMB 101-2 Смола для демінералізації води є сумішшю аніоніту і катіоніту. В результаті застосування цієї суміші одержують чисту воду без надлишку мінеральних солей. Завдяки результативності смоли склад може застосовуватися для демінералізації конденсату та очищення води в технологічних процесах на виробництві.
Pure Resin PMB 101-2 Смола для демінералізації води відрізняється такими перевагами:
• ефективне видалення мінеральних солей• відсутність негативного впливу на склад• можливість регенерації складу• можливість використання у харчовій промисловості• нейтральний pH води внаслідок застосування складу

Завантаження фільтруюче Pure Resin PMB 101-2(25л/мішок): отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Завантаження фільтруюче Pure Resin PMB 101-2(25л/мішок)Инструкции:

0