Каталог фильтров ГлавнаяКартриджи для фильтров Засыпки для фильтров водыPallas → Завантаження фільтруюче Pure Resin PA202 (міш 25л)

Завантаження фільтруюче Pure Resin PA202 (міш 25л)

Засыпки для фильтров воды, Завантаження фільтруюче Pure Resin PA202 (міш 25л)

цена на фильтр Завантаження фільтруюче Pure Resin PA202 (міш 25л)
620 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Завантаження фільтруюче Pure Resin PA202 (міш 25л)

Pure Resin PA202 - це сильноосновна мікропориста аніонообмінна смола, яка забезпечує ефективне очищення питної води від нітратів та нітритів.
Завантаження Pure Resin PA202 застосовується для очищення води для побутових та промислових потреб.
Видаляє нітрати з води з питною метою навіть при високій концентрації сульфатів.
Переваги Pure Resin PA202 :
• Висока ефективність видалення нітратів та нітритів із води.• Висока швидкість фільтрації за рахунок невеликого та одинарного розміру гранул.• Невелике споживання солі та води для регенерації.• Можливість проведення багаторазової регенерації.• Термін служби завантаження - до 7 років.
Процес очищення при фільтруванні води через аніоніт відбувається завдяки обміну нітрат-іонів на іони хлору, які знаходяться у порах матеріалу.
Згодом у міру пропускання води через аніоніт зменшується кількість хлорид-іонів, здатних до обміну, а кількість аніонів, затриманих на смолі, зростає. Таким чином, обмінна ємність аніоніту вичерпується. Для відновлення його властивостей слід проводити періодичну регенерацію розчином хлориду натрію.
Термін служби фільтруючого матеріалу становить до 7 років і залежить від загального рівня забруднення води та обсягів водоспоживання.

Завантаження фільтруюче Pure Resin PA202 (міш 25л): отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Завантаження фільтруюче Pure Resin PA202 (міш 25л)Инструкции:

0