Завантаження фільтруюче Filter-Ag (міш 28,3л)

Засыпки для фильтров воды

цена на фильтр Завантаження фільтруюче Filter-Ag (міш 28,3л)
2 137 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Завантаження фільтруюче Filter-Ag (міш 28,3л)

Природне алюмосилікатне засипання Filter Ag - це найбільш ефективний при боротьбі з каламутністю води фільтруючий наповнювач для видалення зважених механічних частинок.
Засипка Filter Ag (діоксид кремнію води) має багато переваг перед більш поширеними гранульованими наповнювачами, що використовуються для фільтрації завислих частинок.
Фільтраційний наповнювач Filter Ag вимагає менше водоспоживання для зворотного промивання за рахунок легкої форми частинок. За рахунок цього, а також у зв'язку з більшою ефективністю порівняно з іншими засипками система водоочищення може містити менше за обсягом або за кількістю обладнання.
Завантаження Filter Ag добре працює в напірних та безнапірних фільтрах водоочищення.
Фільтруюче завантаження Filter Ag затримує механічні зважені частинки в діапазоні від 20 до 40 мкр.
Переваги використання Filter-Ag:
• Для відновлення каталітичних та окисних властивостей Filter-Ag не потребує реагентів.• Економія тиску при проходженні через шар Filter Ag з метою фільтрації порівняно з іншими засипками.• Мінімальне водоспоживання для зворотного промивання за рахунок мізерної ваги частинок засипки.• Економія на кількості та обсягах обладнання у зв'язку з легкою вагою частинок та мінімальною кількістю необхідної води для її промивання.• Завдяки якості потрібна менша кількість завантаження.• Менші витрати на транспортування матеріалу Filter Ag.• Висока брудоємність завантаження і як наслідок триваліша робота фільтра зі зниженням експлуатаційних витрат, витрати води на зворотне промивання та часу сервісного обслуговування.• Відмінно працює при великих швидкостях водоочищення.• При заміні іншого наповнювача на матеріал Filter-Ag забезпечений 100% результат збільшення брудоємності фільтра.• Відновлення фільтруючої здатності - промивання зворотним потоком води без застосування будь-яких реагентів.
Важливо! Після установки фільтра необхідно близько 12 годин, щоб засипка настоялась перед першим промиванням.

Завантаження фільтруюче Filter-Ag (міш 28,3л): отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Завантаження фільтруюче Filter-Ag (міш 28,3л)Инструкции:

0