Каталог фильтров ГлавнаяКартриджи для фильтров Засыпки для фильтров водыPallas → Завантаження фільтруюче Crystal-Right CR100 (28.3л/м)

Завантаження фільтруюче Crystal-Right CR100 (28.3л/м)

Засыпки для фильтров воды

цена на фильтр Завантаження фільтруюче Crystal-Right CR100 (28.3л/м)
14 471 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Завантаження фільтруюче Crystal-Right CR100 (28.3л/м)

Кристали так званого "цеоліту", виробляються та обробляються з натрію алюмосилікату за ексклюзивною технологією, компанією Mineral-Right (США). Завдяки унікальній кристалічній структурі Crystal-Right™ його використання дозволяє одночасно проводити процеси пом'якшення, знезалізнення, видалення марганцю та кондиціювання (збільшення водневого показника pH).
Використання спеціальної модифікації Crystal-Right™ збільшеного спектра дії (CR100) також дозволяє видаляти амонієві сполуки та невеликі кількості сірководню, тим самим збільшуються фільтруючі властивості.
На відміну від смол сферичної форми, кристали Crystal - Right™ забезпечують кращу фільтрацію, але ретельніше і швидше очищається зворотним промиванням, ніж звичайні смоли без втрат продукту. Несиметрична поверхня кристалів цеоліту надає набагато більше можливостей для іонного обміну, ніж це можливо з гладкою круглою поверхнею кульок смоли. Крім того, Crystal-Right™ має дуже високу стійкість до активного хлору та інших сильних окислювачів, що дозволяє проводити санацію обладнання без будь-якого шкідливого впливу на матеріал, що фільтрує. Таким чином, Crystal-Right™ є ідеальним для використання у разі роботи з хлоруванням водою.
Регенерація установок із завантаженням Crystal-Right™ здійснюється насиченим розчином кухонної солі аналогічно стандартним системам пом'якшення води. При цьому після кожного циклу регенерації ємність завантаження катіонами жорсткості, заліза і марганцю повністю відновлюється. Продуктивність установок вказана для швидкостей фільтрації 20 - 40 м/год відповідно до рекомендацій виробника Crystal-Right™ для фільтруючих матеріалів.
CR-100 - цеоліт, який забезпечує зниження жорсткості, заліза та марганцю. Крім того, CR-100 піднімає pH кислої води, яка має тенденцію бути більш агресивною, ніж нейтральна вода або з високим рівнем pH. Має відмінні фільтраційні характеристики.
Декілька основних правил при використанні Crystal-Right™:
TDS (загальний вміст солевмісту): повинен становити щонайменше 80 мг/л. Недостатня кількість TDS може призвести до руйнування кварцової структури, перетворивши її на желеподібну кашу. Якщо подавати воду з недостатнім TDS, термін служби Crystal-Right складе менш ніж два роки. Якщо pH нижче 4,5 це викликає ті ж наслідки, тому уникайте хімічного чищення кислотовмісними речовинами.
Натрій: натрій, що міститься у воді, знижує пом'якшувальні здатності Crystal-Right. Кожен мг/л натрію еквівалентний 2 мг/л жорсткості води.
Мінімальна жорсткість: мінімальна жорсткість повинна становити не менше 1 мг-екв/л, яка потрібна для активізації іонізації заліза та марганцю.
У разі перевищення фільтроциклу в процесі експлуатації необхідно провести 2 або 3 послідовні регенерації для відновлення повної ємності завантаження.

Завантаження фільтруюче Crystal-Right CR100 (28.3л/м): отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Завантаження фільтруюче Crystal-Right CR100 (28.3л/м)Инструкции:

0