Вугілля активоване JACOBI AquaSorb 1200

Засыпки для фильтров воды

цена на фильтр Вугілля активоване JACOBI AquaSorb 1200
338 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Вугілля активоване JACOBI AquaSorb 1200

Jacobi AquaSorb 1200 - високоактивне гранульоване активоване вугілля, яке виробляється з добірних сортів бітумінозного вугілля методом парової активації.
Вугілля AquaSorb 1200 є адсорбентом високої щільності та забезпечує максимальну об'ємну активність. Препарат проходить промивання водою у процесі виробництва і внаслідок цього процес змочування відбувається дуже швидко.
AquaSorb має хорошу механічну міцність та високу зносостійкість, що гарантує незначні втрати при зворотних промиваннях, очищенні повітря та багаторазових реактиваціях.
Ідеальний баланс між адсорбційними та транспортними порами забезпечує широке застосування у багатьох сферах очищення води. Може використовуватися для очищення муніципальної питної води, для побутового очищення води, при виробництві безалкогольних напоїв та пива. Завантаження AquaSorb 1200 відмінно адсорбує неприємний смак та запах та захищає іонообмінні смоли.
Промивання кам'яного вугілля відбувається шляхом розпушування зворотним струмом води. Активоване вугілля AquaSorb має збалансовані транспортні та адсорбційні пори, оптимальне їх розподілення за розмірами та низьке пилоутворення.

Вугілля активоване JACOBI AquaSorb 1200: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Вугілля активоване JACOBI AquaSorb 1200Инструкции:

0