скоба для фітингів синя 1/4'

Комплектующие и запчасти для фильтров воды

цена на фильтр скоба для фітингів синя 1/4'
5 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание скоба для фітингів синя 1/4'

Стопорний фіксатор захищає від ненавмисного роз'єднання трубки з фітингом підключення як класичних фільтрів, так і модулів в зворотноосмотичних системах очистки води, а також в будь-яких гідравлічних системах з робочим тиском до 8 атмосфер. Виготовлений із пластику харчового класу. Застосовується для підключення побутових фільтрів до системи водопроводу, холодильників, льодогенераторів та ін. Виготовлений із харчового пластику та не виділяє жодних шкідливих речовин. Використовується з фітингами більшості побутових фільтрів для очищення води, у тому числі системах зворотного осмосу.
Стопорна кліпса-фіксатор JG 1/4″ використовується в побутових зворотноосмотичних системах очищення води як запобіжник від випадкового роз'єднання фітингу та трубки. А також у водоочисних системах, оснащених насосами підвищення тиску (помпами) для підведення води до датчика низького тиску.
Фітинг використовує систему затиску трубки, розробленої фірмою John Guest. Дана система дозволяє забезпечити надійне кріплення трубки для фільтра, розміром – 1/4”. Для страховки від ненавмисного роз'єднання трубки з фітингом – використовується фіксуюча скоба 1/4”.

скоба для фітингів синя 1/4': отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о скоба для фітингів синя 1/4'Инструкции:

0