Каталог фильтров ГлавнаяФильтры обратного осмосаОбратный осмос с минерализатором и насосомPallas → Система зворотного осмосу 6-ти ступенева з помпою Universal

Система зворотного осмосу 6-ти ступенева з помпою Universal

Обратный осмос с минерализатором и насосом

Система зворотного осмосу 6-ти ступенева з помпою Universal Система зворотного осмосу 6-ти ступенева з помпою Universal Система зворотного осмосу 6-ти ступенева з помпою Universal
цена на фильтр Система зворотного осмосу 6-ти ступенева з помпою Universal
7 663 6 130 грн

Монтаж - 700 грн. Не включена в стоимость.

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Система зворотного осмосу 6-ти ступенева з помпою Universal

Система зворотного осмосу Filtrons UNIVERSAL 6-ти ступенева з насосом є компактною системою фільтрації води, розробленою для покращення якості питної води в побутових умовах.
Ступені очищення:
1 стадія - Картридж поліпропіленовий 5 мк. На початковому етапі попередньої підготовки вода проходить картридж механічного очищення на основі поліпропілену. Це дає змогу ефективно утримувати всі типи забруднень розміром понад 5 мкм.
2 стадія - Картридж вугільний. Завдяки високоякісному картриджу з гранульованого активованого вугілля виконується ефективне видалення хлору і хлорорганіки.
3 стадія - Картридж поліпропіленовий 1 мк. Заключним етапом попереднього очищення є поліпропіленовий картридж тонкої фільтрації, що утримує домішки розміром від 1 мкм.
4 стадія - Зворотноосмотична мембрана 80 gpd. На цій стадії вода фільтрується за технологією зворотного осмосу. Вода подається під тиском на синтетичну напівпрозору мембрану, яка пропускає лише молекули води і розчиненого в ній кисню. Усі утримувані домішки з частиною вихідної води зливаються у вигляді концентрату в дренаж, а очищена вода подається в накопичувальний бак.
5 стадія - Постфільтр. На даному етапі фільтрації відбувається поліпшення смакових якостей води та усунення стороннього запаху. Картридж постфільтра наповнений активованим вугіллям зі шкаралупи кокосового горіха.
6 стадія - Мінералізатор. На цьому етапі очищена вода подається на мінералізатор, у якому вона насичується мікроелементами. Вода, що пройшла очищення системою зворотного осмосу, має низький солевміст, що добре для приготування їжі та заварювання чаю і кави. Але, знесолена вода має знижений рН, тому, для води зі зниженим вмістом солей, застосовується картридж-мінералізатор, який збагачує воду природними мінералами, необхідними для організму людини, такими як хлориди і бікарбонати кальцію, магнію, натрію і калію.
Система Filtrons UNIVERSAL 6-ти ступенева оснащена вбудованим насосом, який забезпечує створення необхідного тиску для пропускання води через мембрану зворотного осмосу. Це особливо корисно в умовах з низьким водяним тиском, де наявність насоса покращує продуктивність і швидкість очищення води.
Рекомендації щодо встановлення та експлуатації
Фільтраційний блок і накопичувальний бак встановлюються під кухонною мийкою або в іншому підходящому місці, захищеному від впливу прямих сонячних променів.
Фільтраційний блок з баком можуть розташовуватися як поруч, так і на певній відстані, обмеженій довжиною приєднувальної трубки.
Монтажні роботи включають установку і закріплення фільтраційного блоку, монтаж подвійного крана подачі очищеної води, підключення дренажного хомута для зливу, а також муфти і крана забору вихідної води з водопроводу.
Всі картриджі в цьому фільтрі універсального розміру, що є перевагою, Ви можете використовувати картриджі будь-якого виробника!
Цей фільтр можна підключити до основного змішувача, якщо в ньому є вихід під чисту воду.
Накопичувальну ємність фільтра можна розташовувати і вертикально, і горизонтально!

Система зворотного осмосу 6-ти ступенева з помпою Universal: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Система зворотного осмосу 6-ти ступенева з помпою UniversalИнструкции:

0