Каталог фильтров ГлавнаяФильтры обратного осмосаОбратный осмос с минерализатором и насосомPallas → Система зворотного осмосу 6-ти ступенева Standart з помпою

Система зворотного осмосу 6-ти ступенева Standart з помпою

Обратный осмос с минерализатором и насосом

цена на фильтр Система зворотного осмосу 6-ти ступенева Standart з помпою
9 040 грн

Монтаж - 700 грн. Не включена в стоимость.

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Система зворотного осмосу 6-ти ступенева Standart з помпою

Система очищення води «Filtrons Standart 6 - ти ступенева» на основі зворотного осмосу призначена для доочищення води в побутових умовах для її подальшого використання для пиття, приготування їжі та інших цілей. Являє собою систему, яка видаляє до 99,9% всіх домішок, що містяться у воді і запобігає утворенню накипу на нагрівальних приладах. Фільтрація здійснюється за рахунок проходження води під напором через напівпроникну мембрану, яка пропускає тільки молекули води і кисню.
Ступені очищення:
1й — картридж механічного очищення Filtrons 5 мкм, який видаляє з води дрібне сміття, пісок, іржу.
2й — вугільний картридж Filtrons, для видалення хлору з води, а також органічних сполук і пестицидів.3й — картридж механічного очищення Filtrons 1 мкм.4й — мембрана Platinum 80 складається з напівпроникного матеріалу, через який можуть пройти тільки молекули води та кисню. Забруднення поверхні мембрани, що фільтрує, незворотне і призводить до повної зупинки процесу очищення води. Тому застосовується попередня триступінчаста фільтрація води, що надходить, а робота мембрани організована так, що всі забруднення, що надходять до неї, не осідають на її поверхні, а змиваються в каналізацію.
5й — постфільтр Filtrons, який покращує смак та запах води після бака.6й — мінералізатор – насичує воду природними мінералами.

Система зворотного осмосу 6-ти ступенева Standart з помпою: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Система зворотного осмосу 6-ти ступенева Standart з помпоюИнструкции:

0