Система зворотного осмосу 6-ти ступенева ECO

Обратный осмос с минерализатором

цена на фильтр Система зворотного осмосу 6-ти ступенева ECO
4 980 грн

Монтаж - 700 грн. Не включена в стоимость.

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Система зворотного осмосу 6-ти ступенева ECO

Зворотний осмос - найбільш досконала технологія очищення води. Вона очищає воду від 99.8% домішок, в т.ч. бактерій і вірусів, а також запахів та присмаків. Зворотний осмос - природний і економний спосіб отримання питної води в домашніх умовах.
FILTRONS ECO - система очищення води на основі зворотного осмосу призначена для доочистки води в побутових умовах для її подальшого використання для пиття, приготування їжі і інших цілей. Є системою, яка видаляє до 99,8% усіх домішок що містяться у воді і запобігає утворенню накипу в нагрівальних приладах. Фільтрація здійснюється за рахунок проходження води під натиском через напівпроникну мембрану, яка пропускає тільки молекули води і кисню.
В системі передбачено 6 послідовних етапів очистки. На кожному з них здійснюється видалення домішок певного типу.
1 – картридж механічної очистки, який видаляє з води дрібне сміття, пісок, іржу.
2 – вугільний картридж для видалення хлору з води, а також органічних сполук і пестицидів.
3 – картридж механічної очистки.
4 – мембрана що складається з напівпроникного матеріалу, через який можуть пройти тільки молекули води і кисню. Вона проводить тонку очистку води на молекулярному рівні. Вона видаляє всі види забруднювачів, в т.ч. мікроби та бактерії.
5 – постфільтр, який покращує смак і запах води.
Вода розділяється на два потоки - чиста вода прямує в накопичувальний бак, а забруднення зливаються в каналізаційний сток. Після того, як користувач відкриє кран, вода з накопичувального бака потрапляє в цей постфільтр - це вугільний постфільтр. Він проводить корекцію органолептичних властивостей води. Тобто, покращує її смак, усуває ймовірні каламутність та неприємний аромат.6 – мінералізатор – насичує воду природними мінералами.

Система зворотного осмосу 6-ти ступенева ECO: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Система зворотного осмосу 6-ти ступенева ECOИнструкции:

0