Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Universal

Обратный осмос базовая комплектация

Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Universal Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Universal
цена на фильтр Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Universal
5 198 грн

Монтаж - 700 грн. Не включена в стоимость.

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Universal

Система зворотного осмосу Filtrons UNIVERSAL 5-ти ступенева без насосу є компактною системою фільтрації води, розробленою для покращення якості питної води в побутових умовах.
Ступені очищення:
1 стадія - Картридж поліпропіленовий 5 мк. На початковому етапі попередньої підготовки вода проходить картридж механічного очищення на основі поліпропілену. Це дає змогу ефективно утримувати всі типи забруднень розміром понад 5 мкм.
2 стадія - Картридж вугільний. Завдяки високоякісному картриджу з гранульованого активованого вугілля виконується ефективне видалення хлору і хлорорганіки.
3 стадія - Картридж поліпропіленовий 1 мк. Заключним етапом попереднього очищення є поліпропіленовий картридж тонкої фільтрації, що утримує домішки розміром від 1 мкм.
4 стадія - Зворотноосмотична мембрана 80 gpd. На цій стадії вода фільтрується за технологією зворотного осмосу. Вода подається під тиском на синтетичну напівпрозору мембрану, яка пропускає лише молекули води і розчиненого в ній кисню. Усі утримувані домішки з частиною вихідної води зливаються у вигляді концентрату в дренаж, а очищена вода подається в накопичувальний бак.
5 стадія - Постфільтр. На заключному етапі фільтрації відбувається поліпшення смакових якостей води та усунення стороннього запаху. Картридж постфільтра наповнений активованим вугіллям зі шкаралупи кокосового горіха.
Рекомендації щодо встановлення та експлуатації
Фільтраційний блок і накопичувальний бак встановлюються під кухонною мийкою або в іншому підходящому місці, захищеному від впливу прямих сонячних променів.
Фільтраційний блок з баком можуть розташовуватися як поруч, так і на певній відстані, обмеженій довжиною приєднувальної трубки.
Монтажні роботи включають установку і закріплення:
- фільтраційного блоку;
- монтаж подвійного крана подачі очищеної води;
- підключення дренажного хомута для зливу;
- муфти;
- крана забору вихідної води з водопроводу.
У комплектації фільтра накопичувальна ємність на 8 літрів.
Для очищеної води в комплекті йде стильний кран Капля.
Cистема зворотного осмосу Filtrons UNIVERSAL 5-ти ступенева без насосу призначена для покращення якості питної води, забезпечуючи ефективне видалення багатьох забруднень та неприємного смаку. Результатом роботи системи є чиста, освіжаюча вода, придатна для пиття і приготування їжі.

Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Universal: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Система зворотного осмосу 5-ти ступенева UniversalИнструкции:

0