Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Standart

Обратный осмос базовая комплектация

цена на фильтр Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Standart
6 369 грн

Монтаж - 700 грн. Не включена в стоимость.

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Standart

Система очищення води на основі зворотного осмосу призначена для доочищення води в побутових умовах для її подальшого використання для пиття, приготування їжі та інших цілей. Є системою, яка видаляє до 99,9% усіх домішок, що містяться у воді, і запобігає утворенню накипу в нагрівальних приладах. Фільтрування здійснюється за рахунок проходження води під натиском через напівпроникну мембрану, яка пропускає лише молекули води та кисню.
Ступені очищення:
1й — картридж механічного очищення Filtrons 5 мкм, який видаляє з води дрібне сміття, пісок, іржу.2й — вугільний картридж Filtrons, для видалення хлору з води, а також органічних сполук та пестицидів.3й — Картридж механічного очищення Filtrons 1 мкм.4й — мембрана Pallas 80, що складається з напівпроникного матеріалу, через який можуть пройти тільки молекули води та кисню. Забруднення фільтруючої поверхні мембрани є незворотнім і призводить до повної зупинки процесу очищення води. Тому застосовується попередня триступенева фільтрація води, що надходить, а робота мембрани організована так, що всі забруднення, що надходять до неї, не осідають на її поверхні, а змиваються в каналізацію.5й — постфільтр Filtrons, який покращує смак та запах води після бака.

Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Standart: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Система зворотного осмосу 5-ти ступенева StandartИнструкции:

0