Каталог фильтров ГлавнаяФильтры обратного осмосаОбратный осмос с насосом (помпой)Pallas → Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою)

Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою)

Обратный осмос с насосом (помпой)

Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою) Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою) Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою) Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою) Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою) Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою) Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою) Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою) Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою) Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою)
цена на фильтр Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою)
6 770 грн

Монтаж - 700 грн. Не включена в стоимость.

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою)

Pallas Viva Open Case Inline 5 (з помпою) – це високоякісна система зворотного осмосу з баком та постфільтром, яка забезпечує вам чисту та корисну воду прямо у вас вдома. Система розроблена європейськими фахівцями, виготовлена з якісного матеріалу в Туреччині. Фільтр має універсальний розмір фільтруючих матеріалів, що значно здешевлює його обслуговування. Для правильної фільтрації на систему зворотного осмосу вода повинна подаватися під тиском 3 атм. Якщо тиску в системі водопостачання недостатньо, то необхідно використати помпу для підвищення тиску.
Етапи очищення: 1. Механічний картридж з поліпропіленового волокна з рейтингом фільтрації 5 мкм. Фільтр механічного очищення використовується для передпідготовки води перед мембранним елементом.2. Картридж з активованим вугіллям, призначений для видалення шкідливих для людини і мембранного елемента речовин, таких як органічні сполуки, хлор і хлорні сполуки.3. Картридж з брикетованим вугіллям використовується для більш глибокого очищення від розчинених речовин у воді.4. Мембранний елемент. Напівпроникна мембрана з порами 0,8-1,2 нанометра очищає воду від бактерій, вірусів, важких металів на 95-98% і скидає їх у каналізацію з частиною води, що зливається.5. Посткарбон. Вода надходить на останню ступінь очищення – вугільний фільтр для поліпшення органолептичних якостей води.
Для правильної і тривалої роботи системи зворотного осмосу необхідно вчасно замінювати фільтруючі елементи. Перші три картриджі слід замінювати не рідше ніж кожні 6 місяців, мембранний елемент служить до 3х років і залежить від якості передпідготовки вхідної води, посткарбон – раз на рік.
Комплектація:- помпа;- набір лінійних картриджів; - мембрана для зворотного осмосу Pallas 80 гал/добу; - постфільтр для системи зворотного осмосу Pallas; - бак накопичувальний металевий (2,2G) 8л.; - кран на мийку МОДЕРН.

Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою): отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Система зворотного осмосу 5-ти ступенева Pallas Viva Open Case Inline (з помпою)Инструкции:

0