Каталог фильтров ГлавнаяСистемы ультрафильтрационного обеззараживанияPallas → Система ультрафіолетового знезараження SS 25W (1.4 куб/г. підкл 1/2')

Система ультрафіолетового знезараження SS 25W (1.4 куб/г. підкл 1/2')

Системы ультрафильтрационного обеззараживания

цена на фильтр Система ультрафіолетового знезараження SS 25W (1.4 куб/г. підкл 1/2')
4 687 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Система ультрафіолетового знезараження SS 25W (1.4 куб/г. підкл 1/2')

Ультрафіолетовий знезаражувач SS25W призначений для стерилізації питної води ультрафіолетовим випромінюванням. Установка знищує шкідливі мікроорганізми, що містяться у воді, та робить її безпечною для використання.Стерилізатор виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, придатної для використання у харчовій промисловості. У корпусі установки розміщується сучасна бактерицидна лампа (виробництво Китай) з тривалим терміном служби та високим ККД. Система призначена для роботи з візуально чистою, не забарвленою та не каламутною водою.Принцип роботи таких установок досить простий: вода, проходячи через корпус фільтра УФ знезараження води, омиває кварцовий чохол і отримує необхідну дозу ультрафіолетового опромінення. Як стає зрозуміло з пристрою установки, кварцовий чохол є необхідним заходом для запобігання влученню води в корпус самої лампи.Основним елементом установок ультрафіолетового знезараження води є лампа – джерело ультрафіолетового випромінювання. Ультрафіолетове випромінювання утворюється у процесі випаровування у корпусі лампи того чи іншого металу. Найпоширенішим матеріалом для ламп є ртуть, яка використовується для УФ знезараження води. Зрозуміло, для знищення хвороботворних мікроорганізмів необхідно контролювати довжину хвиль, що випромінюються лампами. Основним фактором, що визначає довжину хвиль, є тиск, під яким у лампі знаходяться пари ртуті.

Система ультрафіолетового знезараження SS 25W (1.4 куб/г. підкл 1/2'): отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Система ультрафіолетового знезараження SS 25W (1.4 куб/г. підкл 1/2')Инструкции:

0