Каталог фильтров ГлавнаяСистемы ультрафильтрационного обеззараживанияPallas → Система ультрафіолетового знезараження Е 305

Система ультрафіолетового знезараження Е 305

Системы ультрафильтрационного обеззараживания, Система ультрафіолетового знезараження Е 305

цена на фильтр Система ультрафіолетового знезараження Е 305
20 014 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Система ультрафіолетового знезараження Е 305

Ультрафіолетовий знезаражувач води E-305 являє собою металевий корпус, всередині якого розміщена ультрафіолетова лампа в спеціальному кварцовому рукаві.
Призначений для знезараження води питного та господарсько-побутового призначення в будинку, готелі, кафе, ресторані, пунктах і автоматах по розливу води, в складі установок очищення питної води, а також в промисловості для різних технологічних процесів.Вода подається в корпус ультрафіолетового знезаражувача, де, власне, і відбувається знешкодження мікроорганізмів. Вхідний потік води омиває кварцовий чохол і отримує необхідну дозу ультрафіолетового опромінення.Кварцовий рукав навколо лампи запобігає потраплянню води в корпус самого випромінювача, забезпечуючи безпеку системи.
Основні переваги: - висока доза УФ-опромінення (30 мДж / см2), достатня для дезактивації широкого спектра мікроорганізмів;- фізичний метод знезараження - не вимагає застосування додаткових реагентів і не утворює стоки;- корпус виготовлений з нержавіючої сталі;- камера виконана з високочистого кварцу, і має підвищену стійкість до утворення відкладень і руйнування;- тривалий термін ефективної роботи - до 9 000 годин.
Комплектація системи УФ знезаражувача Pallas Е-305 Plus:- корпус із неіржавкої сталі в складі;- кварцовий рукав;- ультрафіолетовий випромінювач;- блок живлення (електронний баласт);- панель керування: E-Plus.

Система ультрафіолетового знезараження Е 305: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Система ультрафіолетового знезараження Е 305Инструкции:

0