Каталог фильтров ГлавнаяКомплектующие и запчасти для фильтров водыPallas → Розподільник нижній променевий з боковим підключенням на 8 променів до балону 48' (5674-1)

Розподільник нижній променевий з боковим підключенням на 8 променів до балону 48' (5674-1)

Комплектующие и запчасти для фильтров воды

цена на фильтр Розподільник нижній променевий з боковим підключенням на 8 променів до балону 48' (5674-1)
29 334 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Розподільник нижній променевий з боковим підключенням на 8 променів до балону 48' (5674-1)

Нижні дренажно-розподільні системи являють собою систему труб зі щілинами, ширина яких повинна бути на 0,1 мм менше розміру самої дрібної фракції завантаження фільтра. Загальна площа щілин повинна бути в діапазоні 1,5 – 2% від площі фільтра.
Нижні дренажно-розподільні системи швидких фільтрів повинні задовольняти наступним вимогам:- рівномірність розподілу промивної води по площі фільтра;- рівномірність збору фільтрованої води з площі фільтра;- достатня механічна міцність;- незасміченість щілин під час робочого циклу і промиванні.
Для захисту нижньої дренажно-розподільчої системи від продуктів руйнування завантаження, вона зазвичай «закривається» шаром спеціальної засипки з гравію, що називають «гравійною підкладкою». Висота гравійної підкладки зазвичай перевищує верхній зріз дренажно-розподільчої системи на 5 і більше сантиметрів.Наявність гравійної підкладки сприяє, також, більш рівномірному розподілу водяного потоку при проведенні зворотної промивки і запобіганню утворення так званих «водяних вимоїн».
У системах пом'якшення використання гравійної підсипки не обов'язково!
Іонообмінна смола на 80-90% складається з рідини, це забезпечує вільне перемішування шарів завантаження. Крім того, відсутність гравійної підкладки суттєво полегшує процес вторинного монтажу водопідйомній труби з набалдашником» (в малих фільтрах) у разі заміни з якихось причин клапана управління.

Розподільник нижній променевий з боковим підключенням на 8 променів до балону 48' (5674-1): отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Розподільник нижній променевий з боковим підключенням на 8 променів до балону 48' (5674-1)Инструкции:

0