Каталог фильтров ГлавнаяКомплектующие и запчасти для фильтров водыPallas → Ротаметр натрубний 100-1000 л/год з'єднання клейове (1')

Ротаметр натрубний 100-1000 л/год з'єднання клейове (1')

Комплектующие и запчасти для фильтров воды

цена на фильтр Ротаметр натрубний 100-1000 л/год з'єднання клейове (1')
1 875 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Ротаметр натрубний 100-1000 л/год з'єднання клейове (1')

Ротаметр – це механічний прилад, призначений для вимірювання об'ємної витрати рідкого середовища в одиницю часу. Ротаметри можуть бути встановлені безпосередньо в трубопроводи, виготовлені з різних матеріалів. Монтується ротаметр лише у вертикальному положенні, при якому потік рідини проходить знизу догори. Принцип роботи ротаметрів полягає у вертикальному переміщенні поплавця вздовж корпусу ротаметра. Поплавець утримується за рахунок висхідного потоку. Положення поплавця вказує на витрату рідини. На корпусі ротаметра нанесена вимірювальна шкала, калібрована відповідно до діапазону вимірювань. Шкала калібрується в л/год (LPH), м3/год (M3/H).
Ротаметр складається з прозорої пластикової конічної трубки та поплавця, що вільно в ній плаває. Під впливом напору рідини поплавок спливає і займає певне положення по висоті трубки. Чим більша витрата, тим вище знаходиться поплавець. Трубка відградуйована по висоті, відлік проводиться по верхньому обрізу поплавця.
Матеріали:
• Поплавець – виконаний з PVDF.
• Корпус – виконаний з PVC-U.

Ротаметр натрубний 100-1000 л/год з'єднання клейове (1'): отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Ротаметр натрубний 100-1000 л/год з'єднання клейове (1')Инструкции:

0