Плунжер Clack WS 1.25/1.5 прямого потоку

Комплектующие и запчасти для фильтров воды

Плунжер Clack WS 1.25/1.5 прямого потоку Плунжер Clack WS 1.25/1.5 прямого потоку
цена на фильтр Плунжер Clack WS 1.25/1.5 прямого потоку
2 357 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Плунжер Clack WS 1.25/1.5 прямого потоку

Поршень Clack Corp. V3407 є елементом системи розподілу потоків у клапанах керування Clack Corp. WS 1.25/1.5.Поршень Clack Corp. V3407 приводиться в рух за допомогою двигуна редуктора та кількох шестерень. Поршень переміщається в горизонтальній площині, зупиняючись у певних положеннях для відкриття одного напрямку потоку очищеної, неочищеної води або реагенту і перекриття іншого. При використанні поршня в системах пом'якшення з наступною регенерацією до нього приєднується поршень регенерації.
Кожному положенню поршня всередині клапана керування відповідає певний режим роботи клапана:- Сервіс - вихідна вода надходить у корпус фільтра, очищена вода через дистриб'ютор подається на вихід із клапана;- Зворотне промивання - через дистриб'ютор вихідна вода надходить у корпус фільтра, а потім зливається в дренаж;- Регенерація – вихідна вода змішується з реагентом і надходить у корпус фільтра, потім вода з дистриб'ютора зливається в дренаж;- Пряме промивання - вихідна вода надходить у корпус фільтра і через дистриб'ютор зливається в дренаж;- Заповнення реагентного бака - вихідна вода надходить з корпусу фільтра через дистриб'ютор реагентний бак до його заповнення.

Плунжер Clack WS 1.25/1.5 прямого потоку: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Плунжер Clack WS 1.25/1.5 прямого потокуИнструкции:

0