Каталог фильтров ГлавнаяКартриджи для фильтров Засыпки для фильтров водыPallas → Пісок кварцевий фракційний 0,8 - 1,2 мм (25 кг/мішок)

Пісок кварцевий фракційний 0,8 - 1,2 мм (25 кг/мішок)

Засыпки для фильтров воды

цена на фильтр Пісок кварцевий фракційний 0,8 - 1,2 мм (25 кг/мішок)
368 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Пісок кварцевий фракційний 0,8 - 1,2 мм (25 кг/мішок)

Основною відмінною характеристикою кварцового піску є те, що це мономінеральна суміш. Така особливість визначає цінність матеріалу як промислову сировину. Незначна присутність домішок у складі дозволяє створювати скло, головною перевагою якого була висока прозорість.
Друга важлива характеристика кварцового піску – міжзернова пористість. Якщо проводити порівняння піску з кварцу з іншими матеріалами, можна сказати, що він забезпечує оптимальну брудоємність. Тому його часто використовують як фільтруючий матеріал. Особливо враховуючи високу зносостійкість кварцового піску.
Спеціально підготовлений кварцовий пісок. Відповідає вимогам для водоочищення та водопідготовки басейнів.
• структура піску має підвищену площу для знімання забруднень із води• високий показник брудоємності структури зерна. При зворотному промиванні пісок віддає «накопичений» бруд.• високі фізичні властивості. Стирання і дробність.• мінімальний вміст оксиду заліза у хімічному складі.

Пісок кварцевий фракційний 0,8 - 1,2 мм (25 кг/мішок): отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Пісок кварцевий фракційний 0,8 - 1,2 мм (25 кг/мішок)Инструкции:

0