Каталог фильтров ГлавнаяКартриджи для фильтров МинерализаторыPallas → Мінералізатор для зворотного осмосу Organic 4 Компонента (JG-трубка)

Мінералізатор для зворотного осмосу Organic 4 Компонента (JG-трубка)

Минерализаторы

цена на фильтр Мінералізатор для зворотного осмосу Organic 4 Компонента (JG-трубка)
335 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Мінералізатор для зворотного осмосу Organic 4 Компонента (JG-трубка)

Мінералізатор Organic 4В1 містить суміш чотирьох мінеральних речовин для ефективного насичення очищеної води корисними компонентами (натрій, кальцій, магній, калій). Для оптимальної роботи чотирикомпонентного мінералізатора слід використовувати вугільний постфільтр і дотримуватись термінів заміни - 1 раз на рік. Мінералізатор Organic 4 в 1 є пластиковим корпусом зі швидкознімним 1/4" підключенням під трубку з двох сторін.
Картриджні етапи:Інфрачервоні керамічні кульки – ці аніонні керамічні кульки додають іони кальцію, магнію, натрію та калію назад у питну воду.Теракотовий мінеральний камінь - лужна природа теракоти нейтралізує рівень pH і надає природного смаку вашій питній воді.Обсидіан мінеральний камінь – обсидіан – це мінерал, створений вулканічною дією. Він містить відновлюючу енергію, яка допомагає відновити ваше метафізичне здоров'я.Кальцит – природний карбонат кальцію, що використовується для обробки кислої води. Кальцит не тільки покращить смак та хімічний баланс вашої питної води, але й підвищить її лужність.

Мінералізатор для зворотного осмосу Organic 4 Компонента (JG-трубка): отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Мінералізатор для зворотного осмосу Organic 4 Компонента (JG-трубка)Инструкции:

0