Каталог фильтров ГлавнаяКартриджи для фильтров Мембраны для осмосаPallas → Мембрана для зворотного осмосу Canature 150 гал./добу

Мембрана для зворотного осмосу Canature 150 гал./добу

Мембраны для осмоса

цена на фильтр Мембрана для зворотного осмосу Canature 150 гал./добу
1 042 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Мембрана для зворотного осмосу Canature 150 гал./добу

Мембрана зворотного осмосу Canature 150 - використовується як основний (головний) елемент очищення в побутових фільтрах зворотного осмосу. Мембрана очищає від більшості забруднень, розчинених у воді, а також мікроорганізмів - бактерій, вірусів, грибів - розмір яких можна порівняти з розміром отворів в напівпроникної мембрани. Canature 150 GPD виготовляються з тонкого плівкового синтетичного композиту з діаметром наскрізних отворів, трохи більше розміру молекули води. При створенні надлишкового тиску води, що перевищує нормальний осмотичний тиск, відбувається іонний поділ, при якому на виході з мембрани зворотного осмосу з одного відводу виходить чиста вода (пермеат), а з іншого - забруднюють раніше воду хімічні сполуки та мікроорганізми (концентрат). За своїм посадковими розмірами мембрана відповідає стандарту побутових мембран зворотного осмосу, що дозволяє використовувати її в стандартних побутових корпусах мембран для очищення питної води методом зворотного осмосу.
Якість очищеної води, яке забезпечує мембрана порівняно з якістю талої води гірських льодовиків.

Мембрана для зворотного осмосу Canature 150 гал./добу: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Мембрана для зворотного осмосу Canature 150 гал./добуИнструкции:

0