Кран промивний 1/4 трубка - 1/4 трубка

Фитинги

Кран промивний 1/4 трубка - 1/4 трубка
цена на фильтр Кран промивний 1/4 трубка - 1/4 трубка
133 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Кран промивний 1/4 трубка - 1/4 трубка

Кран промивний 1/4 трубка - 1/4 трубка зі швидкоз’ємним з'єднанням типу Quick Connect (квік конект) для всіх типів систем очищення води.
Розрахований під стандартну трубку із зовнішнім Ø 6 мм. Встановлюється при необхідності відкривати/перекривати потік вхідної або відфільтрованої води в одному з вузлів системи. Також кран промивання 1/4 часто встановлюється в системі зворотного осмосу для "промивання" зворотноосмотичної мембрани або блоку предфільтрів із застосуванням фітинга-роздільника.
Для максимальної надійності фіксації трубки в місцях з'єднань і для захисту від випадкового "висмикування" рекомендується встановлювати кліпси-фіксатори для трубки 1/4.
Швидкороз'ємні цангові з'єднання типу Quick Connect ― це фітинги (муфти, куточки, трійники і т. д.), які призначені для дуже швидкої зборки-розбирання елементів або частин систем очищення води. Незважаючи на просту конструкцію, такі фітинги витримують робочий тиск до 6 атмосфер.

Кран промивний 1/4 трубка - 1/4 трубка: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Кран промивний 1/4 трубка - 1/4 трубкаИнструкции:

0