Каталог фильтров ГлавнаяМагистральные фильтры для водыКорпуса и колбы для фильтров Pallas → Корпус фільтру для х/в прозорий Pentek підключення 3/4' 10' Slim Line

Корпус фільтру для х/в прозорий Pentek підключення 3/4' 10' Slim Line

Корпуса и колбы для фильтров

Корпус фільтру для х/в прозорий Pentek підключення 3/4' 10' Slim Line
цена на фильтр Корпус фільтру для х/в прозорий Pentek підключення 3/4' 10' Slim Line
2 089 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Корпус фільтру для х/в прозорий Pentek підключення 3/4' 10' Slim Line

Корпус Pentair (Pentek) Slim Line 10' з клапаном застосовується для фільтрації невеликих потоків води. Колба виготовлена із міцного пластику. Завдяки прозорій колбі її не потрібно відкручувати, щоб визначити забрудненість картриджа. Має компактні розміри, зручний для установки і роботи в умовах обмеженого простору.Корпус комплектується кнопкою скидання тиску води, яка полегшує процедуру заміни картриджів.
Особливості Pentair (Pentek) Корпус Slim Line 10 3/4":- встановлюється на холодний трубопровід;- висока стійкість до хімічних впливів;- використовувані матеріали і компоненти протестовані і сертифіковані NSF International на відповідність вимогам стандарту ANSI / NSF Standart 42;- у верхній частині кришки колби, передбачені отвори для монтажу за допомогою кронштейну на 4 болтах;- не використовується при низьких температурах. Замерзання води веде до пошкодження колби і протікання.

Корпус фільтру для х/в прозорий Pentek підключення 3/4' 10' Slim Line: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Корпус фільтру для х/в прозорий Pentek підключення 3/4' 10' Slim LineИнструкции:

0