Каталог фильтров ГлавнаяКомплектующие и запчасти для фильтров водыPallas → Контролер системний для 2-6 керуючих клапанів Clack WS

Контролер системний для 2-6 керуючих клапанів Clack WS

Комплектующие и запчасти для фильтров воды

цена на фильтр Контролер системний для 2-6 керуючих клапанів Clack WS
60 912 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Контролер системний для 2-6 керуючих клапанів Clack WS

Контролер Clack призначений для керування 2-6 фільтрами одночасно. Цей пристрій підходить для клапанів Clack WS1″, WS1.25″, WS 1.5″ або WS 2″. На контролері відображається витрата та загальний обсяг очищеної води.
Контролер Clack з'єднується з керуючими клапанами кабелем живлення та кабелем. Дуже зручною функцією є можливість скидати системну інформацію на USB-накопичувач.
Мультизадачний контролер Clack має 4 режими управління:
1) Каскадний режим – кількість задіяних у очищенні води фільтрів залежить від витрати води. При низькій витраті працює лише один фільтр (провідний), а при збільшенні водоспоживання активізуються інші фільтри (відомі). Під час регенерації здійснюється очищення провідного фільтра, який передає свої функції наступному фільтру. Цей режим дуже економічний і може застосовуватися при змінній витраті води (готелі, ресторани, багатоквартирні будинки).
2) Резервний режим – задіяні всі фільтри, крім одного резервного. При регенерації включається саме резервний фільтр, а фільтр, у якому здійснювалася регенерація, після очищення перетворюється на резерв. Цей режим підходить для систем із постійною витратою води.
3) Циклічний режим – усі фільтри постійно функціонують. Регенерація відбувається послідовно – після очищення одного фільтра на регенерацію йде наступний. Цей режим застосовується при постійній витраті води, він застосовується для безреагентних фільтрів.
4) Вибірковий режим – всі фільтри постійно працюють, а регенерація відбувається вибірково, у фільтрі, який її потребує. Цей режим зазвичай використовується в системах з постійною витратою води та реагентними фільтрами.
Контролер Clack оснащений зручною панеллю, виходом лічильника та двома релейними виходами із запобіжниками. На дисплеї відображаються поточний час, день тижня та кількість днів до наступної регенерації. Спеціальні індикатори показують стан системи (робота, очікування, регенерація).

Контролер системний для 2-6 керуючих клапанів Clack WS: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Контролер системний для 2-6 керуючих клапанів Clack WSИнструкции:

0