Каталог фильтров ГлавнаяМагистральные фильтры для водыКорпуса и колбы для фильтров Pallas → Колба 20BB синя (одне кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 1 дюйм Organic

Колба 20BB синя (одне кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 1 дюйм Organic

Корпуса и колбы для фильтров

цена на фильтр Колба 20BB синя (одне кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 1 дюйм Organic
2 076 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Колба 20BB синя (одне кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 1 дюйм Organic

Колба 20 ВВ Organic є змінним корпусом для побутових фільтрів і систем зворотного осмосу. Виготовлений із міцного пластику синього кольору. Сині колби застосовуються як другий та/або третій ступені фільтрації для вугільних картриджів або пом'якшення. При установці в колбу картридж фіксується зверху та знизу. Має компактність, надійність, довговічність і стійкість до перепадів магістрального тиску. Складається з 2-х основних частин: чорна кришка з пластиковим різьбленням 1 дюйма, синя колба з одним ущільнюючим кільцем. Передбачена для великого спектру картриджів.
Фільтр колба 20 ВВ Organic працює за принципом: вода під тиском надходить до корпусу колби, проходить через картридж і очищена рухається на наступний ступінь фільтрації або назовні фільтра. Термін служби картриджа залежить від рівня забруднення та кількості відфільтрованої води. Будь-який картридж, незалежно від його типу, має певний ресурс, після вироблення якого необхідно зробити заміну. Відкрутіть колбу за допомогою ключа, достаньте старий картридж та промийте колбу водою. Вставте новий картридж, прикріпіть корпус до кришки до упору.
Комплектація:- 1 кільце;- металевий кронштейн;- Ключ для колби.

Колба 20BB синя (одне кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 1 дюйм Organic: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Колба 20BB синя (одне кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 1 дюйм OrganicИнструкции:

0