Каталог фильтров ГлавнаяМагистральные фильтры для водыКорпуса и колбы для фильтров Pallas → Колба 20 Slim синя (два кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 3/4 дюйми Organic

Колба 20 Slim синя (два кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 3/4 дюйми Organic

Корпуса и колбы для фильтров

цена на фильтр Колба 20 Slim синя (два кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 3/4 дюйми Organic
1 205 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Колба 20 Slim синя (два кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 3/4 дюйми Organic

Колба 20 Slim Organic є змінним корпусом для побутових фільтрів і систем зворотного осмосу. Виготовлений із міцного пластику синього кольору. Сині колби застосовуються як другий та/або третій ступені фільтрації для вугільних картриджів або пом'якшення. На картриджах такого типу з обох боків встановлені ущільнюючі кільця. При установці в колбу картридж фіксується зверху та знизу. Має компактність, надійність, довговічність і стійкість до перепадів магістрального тиску. Складається з 2-х основних частин: чорна кришка з пластиковим різьбленням 3/4 дюйма, синя колба з двома ущільнюючими кільцями. Передбачена для великого спектру картриджів.
Фільтр колба 20 Slim Organic працює за принципом: вода під тиском надходить у корпус колби, проходить через картридж та очищена рухається на наступний ступінь фільтрації або назовні фільтра. Термін служби картриджа залежить від рівня забруднення та кількості відфільтрованої води. Будь-який картридж, незалежно від його типу, має певний ресурс, після вироблення якого необхідно зробити заміну. Відкрутіть колбу за допомогою ключа, вийміть старий картридж та промийте колбу водою. Вставте новий картридж, прикріпіть корпус до кришки до упору.
Комплектація:- 2 кільця;- металевий кронштейн;- ключ для колби.

Колба 20 Slim синя (два кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 3/4 дюйми Organic: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Колба 20 Slim синя (два кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 3/4 дюйми OrganicИнструкции:

0