Каталог фильтров ГлавнаяМагистральные фильтры для водыКорпуса и колбы для фильтров Pallas → Колба 10BB синя (два кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 1 дюйм FILTRONS

Колба 10BB синя (два кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 1 дюйм FILTRONS

Корпуса и колбы для фильтров , Колба 10BB синя (два кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 1 дюйм FILTRONS

цена на фильтр Колба 10BB синя (два кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 1 дюйм FILTRONS
1 607 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Колба 10BB синя (два кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 1 дюйм FILTRONS

Колба 10 ВВ FILTRONS є змінним корпусом для побутових фільтрів і систем зворотного осмосу. Колба виготовлена з міцного пластику синього кольору, має два ущільнюючі кільця. При установці в колбу картридж фіксується зверху та знизу. Має компактність, надійність, довговічність і стійкість до перепадів магістрального тиску. Складається з 2-х основних частин: чорна кришка з пластиковим різьбленням 1 дюйма, синя колба з двома ущільнювальними кільцями. Передбачена для великого спектру картриджів.
Фільтр колба 10 ВВ працює за принципом: вода під тиском надходить у корпус колби, проходить через картридж та очищена рухається на наступний ступінь фільтрації або назовні фільтра. Термін служби картриджа залежить від рівня забруднення та кількості відфільтрованої води. Будь-який картридж, незалежно від його типу, має певний ресурс, після вироблення якого необхідно зробити заміну. Відкрутіть колбу за допомогою ключа, достаньте старий картридж та промийте колбу водою. Вставте новий картридж, прикріпіть корпус до кришки до упору.
Комплектація:- 2 кільця;- металевий кронштейн;- ключ для колби.

Колба 10BB синя (два кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 1 дюйм FILTRONS: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Колба 10BB синя (два кiльця, металевий кронштейн, ключ) Підключення 1 дюйм FILTRONSИнструкции:

0