Каталог фильтров ГлавнаяМагистральные фильтры для водыКорпуса и колбы для фильтров Pallas → Колба 10 дюймів slim синя (2 кільця) підключення 3/4' (комплект) Organic

Колба 10 дюймів slim синя (2 кільця) підключення 3/4' (комплект) Organic

Корпуса и колбы для фильтров

цена на фильтр Колба 10 дюймів slim синя (2 кільця) підключення 3/4' (комплект) Organic
576 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Колба 10 дюймів slim синя (2 кільця) підключення 3/4' (комплект) Organic

Колба 10 дюймів slim Organic є змінним корпусом для побутових фільтрів і систем зворотного осмосу. Виготовлена із міцного пластику синього кольору. Сині колби застосовуються як другий та/або третій ступені фільтрації для вугільних картриджів або пом'якшення. На картриджах такого типу з обох боків встановлені ущільнюючі кільця. При установці в колбу картридж фіксується зверху та знизу. Має компактність, надійність, довговічність і стійкість до перепадів магістрального тиску. Складається з 2-х основних частин: чорна кришка з пластиковим різьбленням 3/4 дюйма, синя колба з двома кільцями ущільнювачів. Передбачена для великого спектра картриджів.
Фільтр колба Slim 10 Organic працює за таким принципом: вода під тиском надходить у корпус колби, проходить через картридж та очищена рухається на наступний ступінь фільтрації або назовні фільтра. Термін експлуатації картриджа залежить від ступеня забруднення та кількості відфільтрованої води. У будь-якого картриджа, незалежно від його типу, є певний ресурс, після вироблення якого необхідно зробити заміну. Відкрутіть колбу за допомогою ключа, витягніть старий картридж та промийте колбу водою. Вставте новий картридж, прикрутіть корпус до кришки до упору.
Комплектація:- 2 кільця;- Металевий кронштейн;- Ключ для колби.

Колба 10 дюймів slim синя (2 кільця) підключення 3/4' (комплект) Organic: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Колба 10 дюймів slim синя (2 кільця) підключення 3/4' (комплект) OrganicИнструкции:

0