Клапан перекривання потоку WS 15 NHWBP

Комплектующие и запчасти для фильтров воды

цена на фильтр Клапан перекривання потоку WS 15 NHWBP
14 672 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Клапан перекривання потоку WS 15 NHWBP

Клапан перекривання байпасу на час регенерації NHBW 1.5 V3097 – це просто та зручне рішення для проведення ефективної регенерації фільтраційної системи. За допомогою клапана ви можете перекрити подачу вихідної води в момент регенерації матеріалу, що фільтрує, а також попередити попадання неочищеної води споживачеві.
Які особливості?Використовується у всіх фільтраційних системах з реагентними керуючими клапанами Clack 1,5" для створення систем DUPLEX, TRIPLEX та більше, а також у випадках роботи на накопичувальні ємності.
Які переваги?Зручне встановлення на керуючий клапанНадійність роботи та тривалий термін експлуатаціїСервісне обслуговування клапана перекривання байпасу полягає в розбиранні та ретельному очищенні.Стабільна та ефективна робота
Як працює?На вихідній лінії кожного фільтра встановлюється автоматичний двоходовий клапан, який перекриває подачу вихідної води споживачеві. Для підключення клапана до керуючого клапана фільтра використовується сигнальний кабель (він також живильний).Коли починається регенерація, керуючий клапан фільтра перемикає клапан перекривання байпаса закритий стан. Після закінчення промивання – двоходовий клапан перетворюється на вихідний відкритий стан.
ЯК ПРАЦЮЄ
Для запобігання подачі споживачеві неочищеної води під час промивання одного з фільтрів на вихідній лінії кожного фільтра встановлюється автоматичний двоходовий клапан із сервоприводом. Клапан підключається сигнальним (він же і живильним) кабелем до спеціального роз'єму клапана фільтра, що управляє. У момент початку регенерації керуючий клапан перемикає клапан перекривання байпаса закритий стан, закриваючи тим самим доступ неочищеної води до споживача. Після закінчення промивання двоходовий клапан перетворюється на свій вихідний відкритий стан.
ОБСЛУГОВУВАННЯ
Клапан перекривання байпаса на час регенерації потребує періодичного обслуговування, яке полягає в ретельному промиванні розподільника потоку, а також інших елементів даного клапана.
Обслуговування має проводитись кваліфікованим персоналом.

Клапан перекривання потоку WS 15 NHWBP: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Клапан перекривання потоку WS 15 NHWBPИнструкции:

0