Каталог фильтров ГлавнаяКомплектующие и запчасти для фильтров водыPallas → Клапан керуючий Clack WS 1 CK up противоточна регенерація по об'єму та часу

Клапан керуючий Clack WS 1 CK up противоточна регенерація по об'єму та часу

Комплектующие и запчасти для фильтров воды

цена на фильтр Клапан керуючий Clack WS 1 CK up противоточна регенерація по об'єму та часу
23 064 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Клапан керуючий Clack WS 1 CK up противоточна регенерація по об'єму та часу

Клапан Clack WS1 CK, виготовлений для російськомовних користувачів ринку СНД за спецпроектом Clack Corporation (США) та бельгійською компанією Pollet Water Group. Він оснащений усіма перевагами Clack WS1 CK і оснащений додатковими корисними функціями:
• Світлозвукове сповіщення користувача про наближення обов'язкового СО (сервісного обслуговування);• Кілька програмованих релейних роз'ємів;• Повна русифікація меню;• Різне підсвічування для різних стадій роботи або режиму входу до меню;• Енергозберігаючий режим.
Керуючий клапан Clack WS1 CK може проводити промивання фільтра по використаному об'єму очищеної води або заданого інтервалу (фільтроциклу), а також дає можливість почати регенерацію невідкладно або у вказаний час, автоматично спрогнозувавши витрату води.
Clack WS1 CK встановлюється на стандартні напірні балони з 2,5" горловиною, переважно на реагентні системи (іонообмінне пом'якшення, комплексне очищення), правильна робота та ефективність яких залежить від дотримання чітких фільтроциклів між промиваннями.
Внутрішні механічні компоненти клапана ідентичні стандартному англомовному Clack'y, тому будь-які зношені деталі доступні для заміни. За програмуванням - всі функції ілюстровані та описані в друкованій інструкції.

Клапан керуючий Clack WS 1 CK up противоточна регенерація по об'єму та часу: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Клапан керуючий Clack WS 1 CK up противоточна регенерація по об'єму та часуИнструкции:

0