Каталог фильтров ГлавнаяКомплектующие и запчасти для фильтров водыPallas → Клапан керуючий Clack WS 1 CI прямоточна регенерація по об'єму та часу

Клапан керуючий Clack WS 1 CI прямоточна регенерація по об'єму та часу

Комплектующие и запчасти для фильтров воды

цена на фильтр Клапан керуючий Clack WS 1 CI прямоточна регенерація по об'єму та часу
14 880 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Клапан керуючий Clack WS 1 CI прямоточна регенерація по об'єму та часу

Clack WS1 CI - клапан, який займає провідну позицію на ринку реагентних керуючих клапанів у всьому світі. Підходить для установок із продуктивністю до 6 м³/год.
Клапан WS1 CI був створений для керування реагентними фільтрами в автоматичному режимі. До цього виду фільтрів відносяться фільтри для видалення солей жорсткості з води – пом'якшувачі та фільтри для видалення солей жорсткості, заліза, органічних сполук та ін. з води – фільтри комплексного очищення.
Клапан Clack серії CI оснащений великим набором програмованих функцій, наприклад кількість і час стадій промивання, її періодичність, підключення клапана, що відсікає. Даний клапан дозволяє встановити витрату солі для регенерації пом'якшувача не тільки вручну, але й автоматично при введенні користувачем жорсткості води.
Переваги клапана Clack WS1 CI:
• вбудований лічильник води, який дає можливість встановлювати правильний фільтроцикл (час між промиваннями), що захистить від перевитрати таблетованої солі;• можливість прийому та видачі сигналу на промивання через спеціальні роз'єми на керуючій платі: так можна організувати схему безперервної фільтрації за допомогою кількох встановлених паралельних фільтрів пом'якшення, які промиваються по черзі;• міцність та надійність механічних частин клапана при правильній експлуатації та наявність ремкомплекту (каретка, шток, привід тощо).• Сумісний з типовими концентраціями наступних хімічних сполук: хлорид натрію, хлорид калію, перманганат калію, бісульфіт натрію, хлор та хлораміни.
Можливості клапана Clack WS1 CI:
- Три режими роботи: негайна регенерація за сигналом лічильника, відкладена регенерація за сигналом лічильника, відкладена регенерація за сигналом таймера- Програмування в мг/л, французьких градусах, німецьких градусах чи кубічних метрах- Повністю програмований цикл регенерації з будь-якою послідовністю його режимів (до 9 режимів)- Програмований час режимів регенерації- Можливість вибору типу регенерації (вгору чи вниз)- Можливість примусового запуску регенерації із встановленням 1-28 днів- Можливість роботи з балонами діаметром до 22" за сервісними витратами та на зворотне промивання- Зберігання налаштувань системних та робочих даних в енергонезалежній пам'яті- Вбудований конденсатор підтримує роботу годинника при відключенні живильної енергії на строк до 2 годин- Мережний адаптер, що встановлюється для забезпечення безпечної експлуатації, з вихідною напругою живлення 12 В спрощує встановлення- Клапан управління розроблений з урахуванням оптимізації сервісних потоків та потоків на зворотне промивання- Наповнення реагентного бака обробленою водою- Можливе встановлення підмішуючого клапана- Індикатор низького рівня солі- 24-годинний годинник.
Автоматичний клапан Clack WS1 CI встановлюється на балон фільтра та підключається до електромережі напругою 220 В та частотою 50 Гц. Необхідна потужність електроживлення клапана під час промивання (регенерації) – 9 Ватів.

Клапан керуючий Clack WS 1 CI прямоточна регенерація по об'єму та часу: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Клапан керуючий Clack WS 1 CI прямоточна регенерація по об'єму та часуИнструкции:

0