Клапан альтернатор Clack WS1/125 MAV FF

Комплектующие и запчасти для фильтров воды

цена на фильтр Клапан альтернатор Clack WS1/125 MAV FF
9 374 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Клапан альтернатор Clack WS1/125 MAV FF

Альтернатор 1-1.25" MAV, або автоматичний триходовий клапан Clack MAV, забезпечує спільну поперемінну роботу двох клапанів управління Clack, що дозволяє подавати споживачеві очищену воду з двох фільтрів без перерви. Перемикання альтернатора відбувається за допомогою вбудованого сервоприводу.
Механізм роботи цієї системи наступний:
1. Керуючі клапани фільтрів (провідний та ведений) з'єднуються комунікаційним кабелем.
2. Через інтерфейсний кабель, підключений до провідного фільтра пом'якшення (до його клапана, що управляє), відбувається управління сервоприводом альтернатора (трьохходового клапана).
3. При першому запуску системи ведений фільтр пом'якшення залишається в стані простою, а альтернатор перемикається в положення, згідно з яким потік води проходить через фільтр. Залежно від конфігурації системи можуть бути використані імпульсні водолічильники як для кожного фільтра окремо, так і один лічильник для двох фільтрів.
4. Коли фільтр витратив свій ресурс роботи, провідний клапан сигналізує про це триходовому клапану, який змінює напрямок потоку води - закриває проток води через виснажений фільтр і направляє його на фільтр, який весь цей час був у стані простою. З цього моменту воду очищатиме цей фільтр.
5. Після перемикання потоку води фільтр, який витратив свій ресурс роботи, запускає процес регенерації. Слід зауважити, що процес регенерації відпрацьованого фільтра починається тільки після того, як триходовий клапан повністю перемкне потік води на другий фільтр, тобто під час знаходження системи пом'якшення в перехідному стані виключається подача жорсткої води споживачеві.
Переваги альтернатора 1-1.25" MAV:
• легкість у керуванні;• простота конструкції;• можливість з'єднання двох клапанів для безперервної подачі води або використання з одним клапаном керування із застосуванням різних джерел водопостачання;• економічність витрати води;• стійкість до реагентів.

Клапан альтернатор Clack WS1/125 MAV FF: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Клапан альтернатор Clack WS1/125 MAV FFИнструкции:

0