Каталог фильтров ГлавнаяКомплектующие и запчасти для фильтров водыPallas → Керуючий клапан Runxin F65В3 авт, регенерація. підключення 3/4'

Керуючий клапан Runxin F65В3 авт, регенерація. підключення 3/4'

Комплектующие и запчасти для фильтров воды, Керуючий клапан Runxin F65В3 авт, регенерація. підключення 3/4'

цена на фильтр Керуючий клапан Runxin F65В3 авт, регенерація. підключення 3/4'
5 692 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Керуючий клапан Runxin F65В3 авт, регенерація. підключення 3/4'

Мультифункціональний клапан керування потоками рідини для систем очищення води RUNXIN F65B3 DF призначений для всіх видів очищення води. Він виконаний з високоякісної кераміки з рухомою пластиною всередині корпусу.У RUNXIN F65B3 використано високоякісні керамічні матеріали, які успішно запобігають накипівтворенню, протіканню, а також забезпечують антикорозійність.
Завдяки можливості ручного керування у Вас завжди є можливість запустити цикл регенерації у будь-який час. У разі відмови роботи контролера або відсутності електроживлення передбачена можливість використання ручного клапана (для серії F67)Автоматичне блокування клавіатуриКольоровий світлодіодний екран для спрощення взаємодії з пристроєм та індикацією відсутності напруги в мережі.
Має 5 циклів пом'якшення: - приготування регенераційного розчину - швидке промивання - Зворотне промивання - Подача розсолу в корпус фільтра для відновлення властивостей завантажувального матеріалу. - фільтрація

Керуючий клапан Runxin F65В3 авт, регенерація. підключення 3/4': отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Керуючий клапан Runxin F65В3 авт, регенерація. підключення 3/4'Инструкции:

0