Каталог фильтров ГлавнаяКомплектующие и запчасти для фильтров водыPallas → Інжектор RX 6307 фіолетовий в комплекті з обмежувачем та кільцями

Інжектор RX 6307 фіолетовий в комплекті з обмежувачем та кільцями

Комплектующие и запчасти для фильтров воды

цена на фильтр Інжектор RX 6307 фіолетовий в комплекті з обмежувачем та кільцями
67 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Інжектор RX 6307 фіолетовий в комплекті з обмежувачем та кільцями

Інжектор є групою елементів, що встановлюються почергово всередину відсіку для інжекторів в клапані управління.Він застосовується для коректного проведення промивання наповнювача з метою відновлення його фільтруючих властивостей. У його завдання входить всмоктування розчину реагенту з сольової ємності та його рівномірне перемішування з водними потоками при регенераційному процесі.
Інжектори мають різні кольори. Вибирається для конкретного фільтра та завантаження. У розрахунок береться тип, кількість і швидкість потоку реагенту. Колірна кодування забезпечують різну швидкість всмоктування реагенту.
Склад комплекту Runxin 6307 фіолетовий для корпусів 13":- Заглушка;- Прокладка заглушки;- Горловина інжектора;- Сопло інжектора;- Тарувальна (обмежувальна) шайба дренажу.

Інжектор RX 6307 фіолетовий в комплекті з обмежувачем та кільцями: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Інжектор RX 6307 фіолетовий в комплекті з обмежувачем та кільцямиИнструкции:

0