Каталог фильтров ГлавнаяКомплектующие и запчасти для фильтров водыФитингиPallas → Фітинг прямий 1/2 внутр. різьба - 1/4 трубка

Фітинг прямий 1/2 внутр. різьба - 1/4 трубка

Фитинги

Нет в наличии

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Фітинг прямий 1/2 внутр. різьба - 1/4 трубка

Прямий перехідник 1/4" - 1/2" являє собою спеціальну трубку-різьбу, яка виконана з безпечного харчового пластику - елемент використовується для організації переходу з різьби 1/2" на трубку 1/4" або у зворотному напрямку. Такий фітинг сьогодні використовується при монтажі будь-яких систем фільтрації води, тому вважається максимально популярним.
Прямий фітинг оснащений швидкоз’ємним цанговим різьбленням з гумовим ущільнюючим кільцем - це дозволяє надійно скріпити елемент з трубкою, виключаючи ризик появи будь-яких протікань.
Прямий перехідник 1/4" - 1/2" особливо часто використовується спільно з фільтрами для очищення води, проте також підходить для застосування всередині будь-яких гідравлічних або пневматичних систем при рівні робочого тиску до 8 атмосфер.
Матеріали виготовлення фітингу є абсолютно безпечними для контакту з питною водою, що підтверджується сертифікацією NSF.

Фітинг прямий 1/2 внутр. різьба - 1/4 трубка: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Фітинг прямий 1/2 внутр. різьба - 1/4 трубкаИнструкции:

0